Diziler

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay)

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe kimdir? Oynadığı Diziler (Miray Akay)

İlerleyen günlerde TRT 1 kanalında yayın yaşamına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncularını açıklamaya devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde göreceğimiz mühim karakterlerden bir tanesi de Pembe kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda Bir Zamanlar Kıbrıs dizisini büyük bir merakla bekleyen seyircilerimiz adına Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde bulunacak olan Pembe kişiliğinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuzdan söz edeceğiz.Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakteri_1

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ön planda bulunan karakterlerden bir tanesi de Pembe kişiliği oldu. Dizide sürekli olarak karşımıza çıkacak olan Pembe kişiliği Kemal kişiliğinin kız kardeşidir. Dobra bir kız olan Pembe, sivri dilli olmasının bunun yanında insanlara karşı da dik bir biçimde yanıt vermektedir. Lakin bu özelliği etrafındaki insanlar aracılığıyla kabul edildiği için bu özelliği ona sıkıntı yaratmaktadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Kimdir?

1 Nisan akşamı saat 20.00 da TRT 1’de yayın yaşamına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Pembe kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz ise Miray Akay’dır. Miray Akay’ı merak edip araştırmak isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz adına konumuzun devamında oyuncumuzun yaşamından siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.

Miray Akay Kimdir?

Miray Akay Kimdir_1Güzel oyuncumuz Miray Akay, 17 Temmuz 2000 senesinde Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. 2010 senesinden bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Miray Akay, aktif olarak dizi ve sinema oyunculuğu yapmaktadır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2010 senesindeki Bitmeyen Şarkı dizisi ile yaşamış, en sonda karşımıza geçen sene Zümrüdüanka dizisindeki Meliha kişiliği ile çıkmıştır.

Miray Akay’ın Oynadığı Diziler

2010 – Bitmeyen Şarkı
2013 – 20 Dakika (Duru Halaskar)
2014 – Benim Adım Gültepe (Gülten)
2015-2016 – Güneşin Kızları (Peri)
2017 – Dayan Yüreğim (Nazlı)
2018 – Bizim Hikaye (Zeynep Elibol)
2020 – Zümrüdüanka (Meliha Kuloğlu)

Miray Akay’ın Resmi İnstagram Hesabı

Miray Akay'ın Resmi İnstagram HesabıMiray Akay, resmi instagram hesabında da bi hayli ön planda bulunmaktadır. Miray Akay’ın resmi instagram hesabında 234 gönderisi yer alırken 1,1 milyondan fazla da takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz yer almış olduğu projeleri de resmi instagram hesabında takipçileriyle sürekli olarak paylaşmaktadır. Miray Akay’ın resmi instagram hesabını merak eden okurlarımız isimli hesaba bakabilirler.

Miray Akay’ın Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Miray Akay ile ilgili merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin kim olduğu oldu. Miray Akay bir dönem Atilla Doğukan Türkyılmaz ile birliktelik yaşıyordu. Resmi instagram hesaplarında da fotoğraf karelerini paylaşan çiftimiz geçtiğimiz yıl yollarını ayırmışlardır. Şu anda ise Miray Akay’ın bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakterinin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Pembe Karakterinin Kıyafetleri_1Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde kıyafetleri ile dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Pembe kişiliği oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayın yaşamına başladığı zaman Pembe kişiliğinin kıyafetlerini de marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle sunacağız. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Pembe kişiliğinin kıyafetleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Pembe kişiliğinden söz etmek istedik. Sizlerin de Pembe kişiliği ile ilgiliki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde bulunan oyuncularımızın tamamını incelemek isteğe göre de Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu TRT1 isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün