Bircan Bali Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Bircan Bali kimdir?, Bircan Bali kaç yaşında?, Bircan Bali evi nerede?, Bircan Bali nerelidir? Bircan Bali ev adresi?, Bircan Bali kaç yaşında?, Bircan Bali nerede oturuyor?, Bircan Bali nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Bircan Bali hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Ocak.1988 senesinde doğan Bircan Bali şu an için 33 yaşında ve Oğlak burcundandır. Bircan Bali doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise TV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Bircan Bali Kimdir? – Bircan Bali Evi Nerede? – Bircan Bali Nerede Oturuyor?

Bircan Bali Kimdir?, evi nerede?

BeyazTv’de “Söylemezsem Olmaz” programının sunucusudur.

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde doğmuştur. Asıl adı Bircan Bali’dir. Bircan Bali’nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır. Muğla Üniversitesinden mezun oldu.

Bircan Bali, 2,5 senedir birlikte olduğu eski manken Şenol İpek ile 6 Temmuz 2013 tarihinde evlendi.

BeyazTv’de 2016 senesinde “Söylemezsem Olmaz” programında Gülşah Saraçoğlu, Nihat Doğan ve Ömür Varol ile birlikte sunuculuk yaptı.

24 Mayıs 2018 tarihinde Şenol İpek ile Bircan Bali boşandı. 5 yıllık evliliklerini sonlandırarak boşanma haberini sosyal platform hesaplarından paylaştıkları bir video ile açıkladı.

2 Ocak 2018 tarihinden beri Milliyet Gazetesinin Yazarı, Ali Eyüboğlu, sunucu Ece Erken, İlkay Buharalı ve Bircan Bali birlikte “Söylemezsem Olmaz” Programını sunmaya başladılar. Ağustos 2018 tarihinden beri yeni sezon “Söylemezsem Olmaz” Programlarına Bircan Bali, Ece Erken ve Nihat Doğan ile birlikte devam ettiler. Nihat Doğan Eylül ayında sunuculuktan ayrıldı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün