Diziler

Blu Tv Yeşilçam Dizisi Başlıyor!

Blu Tv Yeşilçam Dizisi Başlıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Blu Tv Yeşilçam Dizisi Başlıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Blu Tv Yeşilçam Dizisi Başlıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Blu Tv Yeşilçam Dizisi Başlıyor!

Blu Tv’nin heyecanla beklenen dizisi Yeşilçam’a günler kaldı. Yeşilçam dizisi 22 Nisan 2021 saat 19.00’da ilk bölümü ile ekranlara gelecek ve seyirci ile bir araya gelecek.

Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin başrolünde olduğu ve en araştırılan dizilerden birisi olan Yeşilçam’ın başlamasına çok az kaldı. Dizinin tanıtımları dahi büyük bir heyecanla tanıtılıyor. Diziye sayılı saatler kala dizinin oyuncuları görüşlerini paylaşımı yaptı.

NE DEDİLER?

Çağan Irmak heyecanla beklenen dizi için “Yeşilçam şifa olsun herkese” dedi.

Dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy’da “Umuyorum bu proje aramızda olan, olmayan tüm Yeşilçam ustalarına bir selam olur” diyerek heyecanını paylaşımı yaptı..

Dizinin güzeller güzeli yıldızı Afra Saraçoğlu ise “Ben de Yeşilçam filmleriyle büyüdüm” dedi.

Dizinin bir diğer güzel yıldızı Selin Şekerci’de heyevanını “60’larda bir starı oynamak muhteşemdi” diyerek paylaşımı yaptı.

YEŞİLÇAM KONUSU NE?

Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy her şeyini kaybetmiş Yeşilçam’da küllerinden tekrardan doğmaya çalışan bir yapımcı olan Semih Ateş’e hayat veriyor. Dizi seyredenleri 1960’lı senelerda Yeşilçam’ın nostaljik ve hayal gibi muhteşem dünyasına sokacak.

BLU TV NE KADAR?

Dijital platform olan Blu Tv aylık 19,90 TL olarak seyirciye ulaşıyor.

YEŞİLÇAM KADROSUNDA KİMLER VAR?

Çağatay Ulusoy’un başrollerinde olduğu dizide Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün