Diziler

Bomba! Son Yaz Akgün’ün Abisi Soner Mi? Gerçek Abi Sarp Apak Geliyor! Olgun Toker Diziden Ayrılıyor Mu?

Bomba! Son Yaz Akgün’ün Abisi Soner Mi? Gerçek Abi Sarp Apak Geliyor! Olgun Toker Diziden Ayrılıyor Mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Bomba! Son Yaz Akgün’ün Abisi Soner Mi? Gerçek Abi Sarp Apak Geliyor! Olgun Toker Diziden Ayrılıyor Mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bomba! Son Yaz Akgün’ün Abisi Soner Mi? Gerçek Abi Sarp Apak Geliyor! Olgun Toker Diziden Ayrılıyor Mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bomba! Son Yaz Akgün’ün Abisi Soner Mi? Gerçek Abi Sarp Apak Geliyor! Olgun Toker Diziden Ayrılıyor Mu?

Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sfakattutan, Halil Babur, Alperen Duymaz, Şebnem Dönmez, Yasemin Yazıcı, Emre Karayel, Sinan Tuzcu gibi isimlerin olduğu Son Yaz dizisinin yeni bölüm fragmanında seyirci şoka uğradı. 

GÖKHAN GERÇEK ABİ DEĞİL!

Son Yaz dizisine müdahil olan Olgun Toker seyirciyi ters köşeye yaratırdı. Halil Sadi’nin adamı olan Gökhan üstüne üstlük bir de gerçek abi çıkmadı. Arıza dizisinin halen yayından kalkmasının ardından hemen Son Yaz dizisine müdahil olan Olgun Toker’in abi macerası kısa bir sürede açığa çıkacak. 

Akgün’ü Gökhan’ın gerçek abi olmadığına inandırma sürecini izleyceğimiz dizide gerçek abi de geliyor!

Bu sezon başlayan yeni dizi Son Yaz ilk bölümü itibariyle dikkatleri üzerine çekti. Dizide Akgün’ün abisi kim soruları en sonunda yanıt bulmuştu. Önce Sarp Apak’a teklif edilen rol, Apak’ın programının uymadığı gerekçesiyle Olgun Toker’e teklif edildi ve Toker diziye Gökhan olarak dahil oldu. Lakin Halil Sadi’nin oyunu olan Gökhan gerçek abi de çıkmadı. 

PEKİ GERÇEK ABİ KİM?

Akgün Gökalp Taşkın’ın gerçek abisi kim? Yaşıyor mu? Akgün’ün abisi Soner mi? Yoksa Sarp Apak diziye gerçek abi olarak mı gelecek? Son Yaz’da sürprizler seyiriciyi şoka uğratacak. Yapımcı ters köşe yağmaya hazırlanıyor.

Sarp Apak her ne kadar geçtiğimiz haftalarda Melda Oğur’un tweetien yanıt yazarak teklifi doğruladı ve “Programlarımız uymadı ne yazık ki” diyerek diziye dahil olmadığını söylemişti. Lakin tüm bunlar bir sürprizin hazırlığı mı? 

SARP APAK GERÇEK ABİ OLARAK KONUK GELİYOR!

Olgun Toker, Halil Sadi’nin oyunu çıkarken gerçek abi diziye dahil olacak mı? İddialara göre Sarp Apak dizide gerçek abi olarak konuk olacak fakat 2 bölüm sonra diziden ayrılacak. Sosyal medya aracında ise Akgün’ün abisinin Soner olduğuna dair tezler yer aldı. Seyirciler özellikle Halil Babür’ün oynadığı Soner kişiliği ile Akgün’ün gerçek kardeş çıkmalarını istiyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün