Kamu ve Özel İş İlanları

Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bornova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve SODEMSEN (Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası) Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Soyer, Bornova Belediyesi ile DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası 7 No’lu Şube içinde imzalanan toplu iş anlaşmasi merasimine katıldı. Bin 535 işçiyi kapsayan toplu iş anlaşmasi sonrası Bornova Belediyesi’nde asgari ücret 5 bin 890 TL oldu.

Bornova Belediyesi Personel Alımı

İlk belediye teşkilatı 1881 senesinde oluşturulan Bornova, 1981 senesinden bu güne kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı metropol belediyesi olarak işlevini sürdürmektedir.

Bornova Belediyesi, yaşanabilirlik, sürdürülebilirlik, hizmet odaklılık, insan odaklılık, çözüm odaklılık, çağdaşlık, profesyonellik ve yerellik ilkeleri çerçevesinde faaliyet gösteren; kültürel ve tarihsel zenginliğinden güç alan, halkın talep, öneri ve şikâyetlerini dikkate alarak bi hayli hızlı ve güler yüzlü hizmet veren bir belediye olmak maksadıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bornova Belediyesi, bu çalışmalar kapsamı içinde imar ve şehircilik, destek hizmetleri, zabıta müdürlüğü, temizlik işleri, bilgi işlem gibi birimlerde personel alımı yapacak.

Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova Belediyesi Personel Alımı

Bornova Belediyesi İşçi Alımı

Son zamanda kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapan Bornova Belediyesi, kadrosuna aldığı bu işçileri anlaşmali işçi veya taşeron işçi olarak istihdam etmektedir. Bu işçilerine hali hazırdaki bütün personelleri ile aynı mesai şartlarını uygulayan kurum, bunun yanı sıra bütün işçilerine eşit sosyal haklar sağlamaktadır.

Bornova Belediyesi Memur Alımı

En az işçi alımları kadar ilgi gören bir diğer alımlar memur alımları olmaktadır. Bornova Belediyesi memur alımları genelde en az lise düzeyinde mezun adaylar için uygun kadrolar olmaktadır.

Bornova Belediyesi memur alımı bunun yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde ihtiyaç duyulan iş gücünü de kapsamaktadır. Bu nedenle hem işçi hem de memur alımları, KPSS gibi sınavlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Adayların özellikle de başvuru koşullarını dikkate almaları ve bu koşulları sağlamaları durumunda, “memur” veya “işçi” statüsünde işe başlanabilmektedir.

Bornova Belediyesi İş İlanları

Bilgi ve iletişim kanallarını etkin tercih ederek bilinçli ve yaşam değeri yüksek bir toplum yaratmak isteyen Bornova Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller ile alakalı tüm ayrıntı kısmı internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlayarak vatandaşları ile paylaşmaktadır.

Adillik, şeffaflık, dürüstlük, çevreye hassaslık, kaliteli hizmet, hesap verebilirlik, katılımcılık ilkeleri çerçevesinde hareket eden; tanınmış, öncü, örnek, kuvvetli ve sosyal bir belediye olmak isteyen kurum kadrosunda bulunan alacağı bütün personellerinden bu ilkelere bağlı kalmalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bornova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyuran Bornova Belediyesi, personeli olmak isteyen vatandaşların Karabük Belediyesi’nin resmi internet sitesine sürekli olarak girerek açıklamaları takip etmeleri gerektiğini belirtmektedir.

Bornova Belediyesi insan kaynakları birimi aracılığıyla yayına girecek olan açıklamada gösterilen şartlara uygun olan adayların başvuru için yine kurumun resmi internet sitesinde yayına giren iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.  Başvuruların değerlendirilmesi sonucu kurum kriterlerine uygun görülen adaylar mülakata alınmakta ve mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için Tıklayın!!.

Bornova İş İlanları

Bornova iş ilanları sayfamız aracılığıyla, hem Belediyesi bünyesinde hem de özel sektörde beklentilerinizi karşılayacak bir işletme bulacaksınızdır. Web sitemiz ile de Bornova’da ikamet eden vatandaşlarımıza en güncel ilanları ulaştırmaktayız.

Hem memur hem de işçi alımına yönelik birden fazla ilanları burada bulacaksınızdır. Bornova iş ilanlarına çeşitli yerler üzerinden başvuru yaparak, kısa veya uzun vadeli çalışabileceğiniz meslek kollarından birinde yer alabilirsiniz. İlanların her birisi en az asgari ücret ile çalışmanıza imkân sağlamaktadır.

Güncel Bornova iş ilanları

 • Kat Hizmetleri Şefi
 • Dans Öğretmeni
 • Sınıf Öğretmeni
 • Bornova Modern Dans Öğretmeni
 • Özel Güvenlik Görevlisi – Bornova
 • Satış Görevlisi – İzmir Bornova
 • Servis Personeli – İzmir Bornova Şubesi
 • Depo Elemanı- Forum Bornova

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bornova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün