Diziler

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi), Dizi haberleri kategorimizde Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)

Bozkır Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Blu TV (Yeni Dizi)… Bozkır dizi oyuncuları kimlerden oluşuyor: Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı.. Bozkır dizisi için çalışmalar sürdürmekte. BluTV de yayına girecek olan Bozkır dizisi ile alakalı detaylar gelmeye başladı. BluTV de yayına giren diziler ücretli oluyor. Bundan dolayı seyirci kitlesi nasıl olacak merakla bekliyoruz. Şuan bazı diziler internet üzerinden yayınlanıyor. Seyirci tepkisi de gayet olumlu oluyor.

Blu TV bu sezon dizileri ile çok iddaalı geliyor. Masum,Sahipli,Yaşamayanlar Blu TV yeni projeleri içinde. Blu TV nin yeni sezon dizisi olan Bozkır’ın yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor.Bozkır dizisi oyuncu seçimleri sürdürmekte. Başrol oyuncuları seçimleri için uğraşılıyor. Erkek başrol oyunculuğu için Yiğit Özşener’e teklif götürüldü.

Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı

Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı

Yiğit Özşener halen teklifi kabul etmedi. Bozkır dizisinde başrol oynamayı kabul ederse erkek başrol oyuncusu Yiğit Özşener olacak. Kadın başrol için arayışlar hala sürüyor. Bozkır dizisi bilgileri oyuncuları ve konusu ile alakalı açıklama halen yapılmadı. Bozkır dizisi detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yiğit Özşener Kimdir? Bozkır dizisi erkek başrol oyuncusu olma ihtimali olan Yiğit Özşener kimdir? Hangi dizilerde rol aldı?

1972 İzmir doğumlu olan Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunudur. 2000 senesinde da Nil Karaibrahimgil ile Hazırkart reklamında oynadı. Ardından dizilerde oynamaya başladı. Yiğit Özşener’in yer aldığı diziler ve filmler;O Şimdi Asker, Kaybedenler Kulübü, Dedemin İnsanları, 2007 de dizilerde oynamaya başladı. Dudaktan Kalbe, Kayıp, Ezel, Aşk Tesadüfleri Sever, Son, İntikam, Yüzyıllık Mühür ve Cesur ve Güzel…

BluTV’nin yeni polisiye dizisi Bozkır’dan ilk kare yayınlandı. Blutv de ekranda yayınlanacak ve 10 bölüm sürecek olan yapımda bi hayli heyecanlı bir bekleyiş var. İlk resimler paylaşıldı ve oyuncular tanıtıldı.. Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı en fazla göze çarpan oyuncular..

Yapımcılığını ARC Film’in, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstüne aldığı, başrollerini Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Altan Erkekli, Bige Önal, Merve Çağıran, Ahmet Varlı ve Kadir Polatçı’nın paylaşımı yaptığı, 10 bölümden oluşacak olan yapım, gizemli bir hikayeyi seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Her katil yaşadığı yere benzer. Bozkır, yakında zamanda BluTV’de başlıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün