Bilgi

Bu Bankalar Sorgusuz Anında 3 Ay Ertelemeli 100 Bin Lira Kredi Veriyor! Bankaya Gitmeden Hesabınızda

Bu Bankalar Sorgusuz Anında 3 Ay Ertelemeli 100 Bin Lira Kredi Veriyor! Bankaya Gitmeden Hesabınızda, arayışı içine giren okurlarımız için Bu Bankalar Sorgusuz Anında 3 Ay Ertelemeli 100 Bin Lira Kredi Veriyor! Bankaya Gitmeden Hesabınızda ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bu Bankalar Sorgusuz Anında 3 Ay Ertelemeli 100 Bin Lira Kredi Veriyor! Bankaya Gitmeden Hesabınızda sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bu Bankalar Sorgusuz Anında 3 Ay Ertelemeli 100 Bin Lira Kredi Veriyor! Bankaya Gitmeden Hesabınızda

Pandemi, ekonomik zorluklar ve hayat pahalılığı derken gündelik hayatta bile vatandaşlarımızın aniden ihtiyaçları oluşabiliyor. Sokağa çıkma yasaklarında veya günün herhangi bir saatinde nakde ihtiyaç duyarsanız bu banka kuruluşlarından anında 100 bin Türk lirasına kadar sorgusuz tek tıkla kredi alabilirsiniz! Teknolojinin nimetlerini sunan bankalar vatandaşların acil gereksinimlerini koşuyor nerede olursanız saat kaç olursa olsun hesabınıza finansman desteği yapıyor! Ödemeye ise aylar sonra başlıyorsunuz. Açıklamalar haberimizin detay kısmında. 

Korona virüs salgını başladığından bu yana bankalar vatandaşlarımıza daha çok kredi finansmanı sunar olmuştu. Lakin git gide artan kredi miktarı sebebiyle hem krediyi almak daha zor hem de geri ödemesi! Aşağıda listelediğimiz bankalar ise yeni kampanyalarını açıkladı. İhtiyaç kredisi almak isteyenlere anında kredi finansman desteği yapılıyor. Tek tıkla alabileceğiniz bu kredilerde ise ödemeye 3 ay sonra başlama imkânınız var. Haziran ayının daha ilk günlerden faiz değişikliğine giden bazı bankalar faizlerini düşürdü. Bazı bankalar ise faizlerini arttırdılar. Bizde siz değerli okurlarımız için piyasada anında kredi veren en uygun bankaları anlattık. 

Aşağıda bulunan bankalara başvuran vatandaşlarımız da isterlerse 1000 lira isterlerse 100.000 bin Türk lirasına kadar kredi finansmanı alabiliyor. Ayrıca bazı bankalar vatandaşımız dosya ücreti ve ek masraf da talep etmiyor. Dijital krediler aracılığıyla vatandaşlarımızın hayatları kolaylaşıyor. 3 aya kadar verilen ödemesiz dönemle de vatandaşlarımız kredilerini ödemeye yaz sonunda başlıyor. Yaz aylarını rahat geçiriyorlar. 

AKBANK’TAN 3 AY ERTLEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Özel banka kuruluşlarından birisi olan Akbank piyasadaki en avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyalarından birini sunuyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini kampanyasını vatandaşlarımız Akbank şubelerinden, Akbank mobil uygulamasından, Akbank telefon şubesinden veya Akbank internet sitesinden anında ablileriler. 
36 ay vade oranı ve 3 ay öteleme imkânı veren bankanın kredisini ödemeye 92 gün sonra başlayabilirsiniz. Banka aylık olarak vatandaşlara %1,64 faiz oranı sunuyor. 

KAMU BANKASINDAN 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Kamu bankası da vatandaşlarımıza 36 aya varan vade olanakları ve 3 aya kadar da öteleme fırsatı sunuyor. Banka bunun yanı sıra kamu personellerine, özel sektör çalışanlarına, emekli vatandaşlara ve maaş müşterisi olan vatandaşlarına özel faiz oranları da sunuyor. Bankaya başvurular ise mobil bankacılık, internet şubesi, Vakıfbank şubeleri veya SMS yoluyla yapılabilir. SMS ile kredi nakit başvurusunda vatandaşlarımız önce KREDI, ardından T.C KIMLIK NO, Aylık Gelir yazmalı ve 5724 numarasına mesaj göndermelidir. Örnek mesaj metni ise şu biçimde; KREDI 12345678910 3000

Vakıfbank'tan Maaş Alanlara Müjde! 380 TL ödemeli 10 bin TL kredi hemen onaylanacak

Vakıfbank’tan Maaş Alanlara Müjde! 380 TL ödemeli 10 bin TL kredi hemen onaylanacak

Aylık %1,54 faiz oranlarıyla kredi sunan banka bunun yanı sıra esnek ödeme imkânı da sunuyor. Vatandaşlar gelirlerine göre kendilerine özel ödeme planı oluşturabileceği gibi aşağıdaki çeşitli ödeme imkânlarından da yararlanabilirler;

–    Aylık eşit taksitli ödeme planı 
–    Artan veya azalan taksitli ödeme planı
–    3 ay ödemesiz dmühim aylık eşit taksitli ödeme planı
–    3 ayda bir taksitli ödeme planı
–    Son taksit balon ödemeli plan
–    Değişken taksitli ödeme planı 

CEPTETEB 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ 

Vatandaşlarımıza uygun ödeme fırsatları ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunan bir diğer bankadan TEB. Banka vatandaşların ihtiyaç kredilerini tek tıkla hesabına yatırıyor. Şubelerden de başvuru yapabilen vatandaşlarımız dilerlerse CEPTETEB uygulamasından veya internet sitesinden başvurularını yapabilirler. 

100 bin Türk lirasına kadar kredi veren bankadan 18 yaşından büyük her Türkiye vatandaşı yararlanabilir. 36 aya kadar vade sunan banka çeşitli ödeme planları da sunuyor. Kefil veya teminat da istenmiyor. Banka üyelerinin kredi notlarına göre avantajlı faiz oranları da sunuyor. bankanın sunduğu aylık faiz oranı ise %1,59. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün