Diziler

Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri

Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilkinin Söylediği Yeni Şarkılar Sözleri…  Bu Benim Masalım dizisi Exxen’de yayına girecek. İşte Bu Benim Masalım dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanında Aleyna tilki bir şarkı seslendiriyor. İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan şarkıları Aleyna Tilki’nin dile getirdiği şarkıları bu yazımızda sizlerle sunacağız.

iste bu benim masalim dizisi yirtik pirtik blue jean

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Aleyna Tilki’nin Söylediği Şarkılar

İşte Bu Benim Masalım dizisi başrol oyuncuları Cemal Can ve Aleyna Tilki dizide çok güzel bir ikili olurken Aleyna Tilki diziye özel şarkılar da seslendirecek. Aleyna Tilki Exxen’de yayına girecek olan İşte Bu Benim Masalım dizisi için ”Yırtık pırtık blue jean” şarkısını seslendiriyor. 90’lı senelerda Sertap Erener’den dinlediğimiz ”O ye” şarkısı İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalıyor.

Aleyna Tilki’nin seslendirdiği ”Yırtık Pırtık Blue Jean Haydi Gidelim Parka” şarkısı kelimeleri ve videosunu sizlerle paylaşalım.
Çekilin kardeşim peşimden
Bana ne hocam dünya işinden
Ye o ye
Dolduruşa gelmem dolmuşa binmem
Ecinni gibiyim harikayım ben

Arabesk pop-caz alaturka
Sırtımda yamalı bir hırka
Yırtık pırtık bluejean
Haydi gidelim parka
Eteğim fırfır yaşamım gırgır
Evde rahat yok hergün dırdır

Her şeye hazırım yüreğim fırfır
Dokunmayın ağlarım zırzır
Kim akıllı kim deli divane
E ben de yürürüm yane yane…

ISTE BU BENIM MASALIM DIZISI

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Şarkıları Müzikleri

Yönetmenliğini Kıvanç Boruönü’nün üstüne aldığı İşte Bu Benim Masalım dizisinin konusunu Deniz Gürlek ve Melek Seven yazıyor. Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerini paylaşımı yaptığı İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna Tilki ilk şarkı performansını gerçekleştirdi. Dizide liseli bir genç olan Aleyna Tilki sesi çok güzel olan fakat sahne korkusu olan bir genç kızı canlandıracak.

Hem gerçek hem de hayal dünyasının bulunacağı İşte Bu Benim Masalım dizisinde çok renkli sahnelerde olacak. İşte Bu Benim Masalım dizisi bir gençlik dizisi bulunacağı için hareketli şarkılara yer verilecektir. İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan şarkıların kelimeleri müzikleri konumuza eklemeye çalışacağız.

iste benim masalim dizisi aleyna tilki sarkilari

İşte Bu Benim Masalım dizisini izlediniz mi? Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrolü paylaşımı yaptığı İşte Bu Benim Masalım dizisini nasıl buldunuz? İşte Bu Benim Masalım dizisinde çalan ve dinlemek istediğiniz şarkıları yorum kısmına yazarsanız siz değerli okurlarımız için konumuza ekleriz. Aleyna Tilki’nin dizide dile getirdiği şarkıları beğendiniz mi, yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu