Biyografi

Burak Gacemer Kimdir? Nerelidir?

Burak Gacemer Kimdir? – Burak Gacemer Evi Nerede? – Burak Gacemer Nereli?

Burak Gacemer kimdir?, Burak Gacemer kaç yaşında?, Burak Gacemer evi nerede?, Burak Gacemer nerelidir? Burak Gacemer ev adresi?, Burak Gacemer kaç yaşında?, Burak Gacemer nerede oturuyor?, Burak Gacemer nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Burak Gacemer hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1981 senesinde doğan Burak Gacemer şu an için 40 yaşında ve burcundandır. Burak Gacemer doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise BasketbolcuModel olarak devam ettirmektedir.

Burak Gacemer Kimdir?, evi nerede?

Burak Gacemer, 1981 senesinde İzmir’de doğmuştur. ailesi Selanik göçmenidir. İlkokul dörtte basketbolculuğa başladı.

Yedi yılı birinci ligte olmak üzere 15 sene Pınar Karşıyaka’da Basketbol oynadı. 62 defa milli oldu. 2007 senesinde basketbolculuğu bırakıp mankenliğe başladı. Koreograf Uğurkan Erez ile çalışmaktadır.

Burak Gacemer2008 senesinde Fashion TV En İyi Erkek Manken ödülünü kazandı.

Demet Akalın ve Şarkıcı Hadise Açıkgöz’nin Düm Tek Tek şarkısının klibinde de oynadı.

2006 senesinde Brezilya’dan İzmir‘e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer (Rodrigues)bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonra da İstanbul’a gelerek Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

Burak Gacemer, Mayıs 2011 tarihinde Brezilya’lı manken Larissa Gacemer (Rodrigues) ile İstanbul’da evlenmişlerdir.

2013 senesinde eşi Larissa ile birlikte “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filminde oynamıştır.

2015 senesinin Mayıs ayında ATV de yayına giren Şoray Uzun‘un sunduğu Döndür şansını yarışma programına eşi ile birlikte katıldı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün