Biyografi

Burak Topaloğlu Kimdir? Evi Nerede?

Burak Topaloğlu Kimdir? – Burak Topaloğlu Evi Nerede? – Burak Topaloğlu Nereli?

Burak Topaloğlu kimdir?, Burak Topaloğlu kaç yaşında?, Burak Topaloğlu evi nerede?, Burak Topaloğlu nerelidir? Burak Topaloğlu ev adresi?, Burak Topaloğlu kaç yaşında?, Burak Topaloğlu nerede oturuyor?, Burak Topaloğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Burak Topaloğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Ocak.1988 senesinde doğan Burak Topaloğlu şu an için 33 yaşında ve Oğlak burcundandır. Burak Topaloğlu doğum yeri ise Bakırköy, İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Tiyatro OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Burak Topaloğlu Kimdir?, evi nerede?

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda oynamaktadır.

Burak Topaloğlu, 4 Ocak1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğmuştur. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda okudu. Bahçeşehir Atatürk lisesinden mezun oldu. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatroya amatör olarak Avcılar Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu ile beraber Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı.

Şişli de bulunan Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da bulunmaktadır.

Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim’de bulunan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

Hobileri; Araba , Bisiklet , Bowling , Bilardo , Futbol , Paten , Yüzme , Kick Boks , Bilgisayar , Playstation , Yemek yapmak , Film İzlemek , Tiyatro İzlemek , DVD Koleksiyonu , Gitar , Ud , Piano , Klavye ve Org da çaldığı bazı enstrumanlardır.

Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Alper Kul, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Burak Topaloğlu, 16 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde ve Uğur Bilgin ile birlikte rol aldı.

Yer aldığı Bazı Oyunlar:
Arı Maya-Avcılar Belediyesi
Sevgili Doktor-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Avcılar Belediyesi
Ah Şu Gençler-Beylicium Gösteri Merkezi
Ah Şu Gençler-Yunus Emre Kültür Merkezi
Alet Çantası – Torna-Vida grubu – Galapera

Filmleri ve Dizileri :

Oyuncu :
2016 – Dedemin Fişi (Ivan) (Sinema Filmi)
2015 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (alpdirek) (Sinema Filmi)
2015 – Kocan Kadar Konuş (Kuaför) (Sinema Filmi)
2013 – BKM Güldür Güldür (Bahadır) (TV Dizisi)
2012 – İsmail Baki Tv (Tv Programı)
2012 – Sabit Kanca (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu