Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de

Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de, Dizi haberleri kategorimizde Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de

Burçin Terzioğlu Küçük Cinayetler Dizisi İle Yeni Sezonda Star Tv de olacak. Merakla beklenen yeni bir dizi olan Küçük cinayetler uzun süredir başrol oyuncusu aranıyordu. Sonunda aranan o isim belirlendi ve ‘Poyraz Karayel’ dizisiyle adından bi hayli fazla söz ettiren Burçin Terzioğlu ile anlaşma yapıldı.

Ay yapım ile Burcin Terzioğlu anlaşmaya vardı: Birkaç hafta önce İstanbul’a yeni sezonda oynayacağı dizi görüşmelerine gelen ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu yeni dizisiyle anlaşma sağladı. 2017-2018 yeni sezonunda Burcin Terzioğlunu star tv yeni dizisi Küçük cinayetlerde izleyeceğiz.

BURÇİN TERZİOĞLU YENİ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Ay Yapım ile el sıkışan ünlü oyuncu Burcin Terzioğlu yeni sezonda Star TV‘de yayına girecek olan ‘Küçük Cinayetler’ dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Kendisine eşlik edecek erkek başrol için ise hemen açıklama yapmak istemiyor Ay yapım ve şuan için saklanıyor. Küçük Cinayetler dizi Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme alıyor, diziyi Ali Bilgin yönetecek.

Burcin Terzioğlu Küçük Cinayetlerde nasıl bir rolde oynayacak: Dört kadının sürükleyici öyküsünü ekrana taşıyacak olan dizi ‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisine benzer nitelikte bir dizi olarak yayınlanacak. Burçin Terzioğlu‘na eşlik edecek olan üç kadın oyuncu ise halen belli değil. ”Küçük Cinayetler” yeni sezonda Star TV’de!

BURÇİN TERZİOĞLU YENİ DİZİSİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLA…

Sizce Küçük Cinayetler dizisi tutar mı? Burçin Terzioğluna yeni dizisinde kimler eşlik etmeli sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün