Biyografi

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? Evi Nerede?

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir? – Çağdaş Onur Öztürk Evi Nerede? – Çağdaş Onur Öztürk Nereli?

Çağdaş Onur Öztürk kimdir?, Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşında?, Çağdaş Onur Öztürk evi nerede?, Çağdaş Onur Öztürk nerelidir? Çağdaş Onur Öztürk ev adresi?, Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşında?, Çağdaş Onur Öztürk nerede oturuyor?, Çağdaş Onur Öztürk nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağdaş Onur Öztürk hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 16.Ağustos.1979 senesinde doğan Çağdaş Onur Öztürk şu an için 42 yaşında ve Aslan burcundandır. Çağdaş Onur Öztürk doğum yeri ise Sivas olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Çağdaş Onur Öztürk Kimdir?, evi nerede?

Çağdaş Onur Öztürk, 16 Ağustos 1979 tarihinde Sivas’da doğmuştur. İlk, orta ve lisede de tiyatro oyunlarında yer aldı. Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde okurken de fakültenin tiyatro kulübünde faaliyet gösterdi. Üniversite bitince askerliğini yaptı ve dönünce kısa bir süre bir ilaç şifrketinda temsilcilik yaptı.

Sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’ne girerek orada okudu ve mezun oldu. Bu okulda okurken 2008 senesinde “Gazi” dizisi ile televizyona adım attı.

Osman Sınav tarafından yaratılan ve 2009 senesinde başlayan, başrolünde Tayanç Ayaydın’ın oynadığı “Sakarya Fırat” dizisinde oynadı.

2011 senesinde başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur’un oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide kötü adam Barış Hakmen kişiliğini oynamıştır.

2015 senesinde baş rolünü Vildan Atasever‘le paylaştığı Yaz’ın Öyküsü dizisinde Tunç kişiliğini canlandırdı.

2016 senesinde başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver‘in oynadığı “Kış Güneşi” adlı dizide Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Başak Parlak, Hakan Boyav, Hakan Gerçek ile birlikte rol aldı.

Çağdaş Onur Öztürk, 9 Eylül 2016 tarihinde yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi esnasında attan düştü. Kaza neticesinde elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğini kırıldı.

Filmleri ve Dizileri :
Yapımcı :
2016 – Kış Güneşi (TV Dizisi)

Oyuncu :
2016 – Kış Güneşi (TV Dizisi)
2015 – Yaz’ın Öyküsü (Tunç)(TV Dizisi)
2014 – Sarmaşık (Sinema Filmi)
2014 – Tut Sözünü (Sinema Filmi)
2014 – Aşktan Kaçılmaz (Ali) (TV Dizisi)
2014 – Kendime İyi Bak (Emre)(TV Dizisi)
2014 – Düşler ve Umutlar (Çakı) (TV Dizisi)
2013 – Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2011-2013 – Kuzey Güney (Barış Hakmen)( TV Dizisi)
2009-2012 – Sakarya Fırat (Hasan Turna)(TV Dizisi)
2008 – Doğruluk Ekseni (Doğan)(TV Dizisi)
2008 – Gazi (Akın)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün