Biyografi

Çağdaş Tahsin Yıldız Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Çağdaş Tahsin Yıldız kimdir?, Çağdaş Tahsin Yıldız kaç yaşında?, Çağdaş Tahsin Yıldız evi nerede?, Çağdaş Tahsin Yıldız nerelidir? Çağdaş Tahsin Yıldız ev adresi?, Çağdaş Tahsin Yıldız kaç yaşında?, Çağdaş Tahsin Yıldız nerede oturuyor?, Çağdaş Tahsin Yıldız nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağdaş Tahsin Yıldız hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1984 senesinde doğan Çağdaş Tahsin Yıldız şu an için 37 yaşında ve burcundandır. Çağdaş Tahsin Yıldız doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Çağdaş Tahsin Yıldız Kimdir? – Çağdaş Tahsin Yıldız Evi Nerede? – Çağdaş Tahsin Yıldız Nerede Oturuyor?

Çağdaş Tahsin Yıldız Kimdir?, evi nerede?

Ütopya yarışmacısı

Çağdaş Tahsin Yıldız, 1984 senesinde Bursa’da doğmuştur. 1.81 boyunda olan Çağdaş Tahsin Yıldız, Bursa’da yaşamakta ve turist rehberliği ile sigortacılık yapmaktadır. Aynı zamanda iyi bir satış uzmanıdır.

2014 senesinin Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı‘nın yeni yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada Çağdaş Tahsin Yıldız; Altar Gültekin, Ahmet Arda Sezen, Gamze Çetinkaya, İnci Melek Bozkaya, Kurretülayn Matur, İnci Satır, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan (Ütopya), Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarışacak.

10 ay sürecek olan Ütopya müsabakasında 15 yarışmacı boş bir ahırın bulunduğu ıssız bir arazide hayvancılık ve tarım yaparak ve kişisel bazı eşyaların verileceği bir kulübede yaşamaya çalışacak. 10 ay boyunca dünya ile bağlantılarını yalnızca bir telefondan sağlayacaklar. Yüzden fazla kamera ile devamlı olarak izlenecek. Doğal yaşam ortamında 15 yarışmacı bir kulübede kendilerine verilen 2 inek ve 25 tavuk, gerekli kazma kürek gibi ve biraz da tohum ile yaşam savaşı verecekler. Kendi ürünlerini kendileri yetiştirecek. Yarışmada her ay bir yarışmacı elenecek. Doğal yaşam ortamında yalnızca elektrik ve suyun, bir de yemek pişirmek için gaz verilecek. Yarışmacıların yanında tek bir kameraman dahi olmayacak. Yarışmacıların tek bağlantıları telefon olacak.

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya‘da alışılagelmiş kaidelerin hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Araziden odun toplayarak ateş yakıp ısınmaya çalışacaklar. Elektriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar bir çok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamiyle iç içe olacaklar.

Televizyonun dışında isteyenler yarışmayı 24 saat boyunca internet üzerinden takip edebilecek.

Çağdaş Tahsin Yıldız, 13 Kasım 2014 tarihinde yarışma arkadaşı Semih Öztürk‘e uyguladığı şiddetten dolayı yarışmadan diskalifiye edildi.

TV8‘de yayına giren ve 11 ay süren yarışma Ütopya‘nın şampiyonu 20 Eylül 2015 gecesi belirlendi. Semih Öztürk‘ü SMS oylaması neticesinde geçen Tuncay Kes, Ütopya 1.si oldu. Ütopya şampiyonu Tuncay Kes, yarışmada toplanan 880.000 TL ödülün yarısını yani 440.000 TL’sini kazandı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün