Bilgi

Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Nereli? Kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

FOX TV ekranlarında yayınlanna Kadının Eseri programına konuk olan Çağla Nur Uzundurukan kimdir? Çağla nur Uzundurukan nereli kaç yaşında?

Çağla Nur Uzundurukan kimdir?

AÖF DD geçer mi? Anadolu Üniversitesi DD notu geçer mi?

AÖF DD geçer mi? Anadolu Üniversitesi DD notu geçer mi?

İzmit’te kadın basketbol takımıyla rekorlar kıran Çağla Nur Uzundurukan hiç bilinmeyen hikayesi var. Çağla Nur Uzundurukan Avrupa kupalarında oynayarak dünya tarihine geçtiği bilinmemektedu ve bugün bilgisine ulaşıldı.

22 yaşında olan Çağla Nur Uzundurukan İzmit Belediyespor’da oynamaktadır. İzmit Belediyespor Euroleague Women gruplara kaldığı maçta ününe ün katarak Engelli sporcu olarak ilk işitme engelli sporcu tarihine geçti. 

Eurolegue Women gruplarından oynayan ilk işitme engelli sporcu olarak tarihe geçen Çağla Nur Uzundurukan FOX TV ekranlarında yayına giren Kadının Eseri programında tüm yaşamını anlattı ve çok sevildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün