Biyografi

Çağla Sarıoğlu Kimdir? Evi Nerede?

Çağla Sarıoğlu Kimdir? – Çağla Sarıoğlu Evi Nerede? – Çağla Sarıoğlu Nereli?

Çağla Sarıoğlu kimdir?, Çağla Sarıoğlu kaç yaşında?, Çağla Sarıoğlu evi nerede?, Çağla Sarıoğlu nerelidir? Çağla Sarıoğlu ev adresi?, Çağla Sarıoğlu kaç yaşında?, Çağla Sarıoğlu nerede oturuyor?, Çağla Sarıoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağla Sarıoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Ekim.1993 senesinde doğan Çağla Sarıoğlu şu an için 28 yaşında ve Terazi burcundandır. Çağla Sarıoğlu doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Çağla Sarıoğlu Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Çağla Sarıoğlu, 15 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu mezun oldu. 176 cm. boyunda ve 59 kilo olan Çağla Sarıoğlu, üniversitede Diş Teknikerliği ile birlikte Eskişehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır.

Çağla Sarıoğlu, 2011 senesinde mankenliğe başlamış bunun bunun yanında oyunculuk üzerine Kadıköy Halk Eğitim Evi’nde tiyatro ve kamera önü eğitimini almıştır. Ankaranın Dikmeni, Kaçak, Medcezir, Kiraz Mevsimi, Bana Sevmeyi Anlat, Aşk Laftan Anlamaz gibi televizyon dizilerinde küçük rollerde oynamıştır.

Ekim 2014 senesinde “calipso” adlı derginin kapak kızı olmuştur. 2015 senesinde “OveO – Hoşgeldin Kadınım” adlı müzik klibinde oynadı.

Ekim 2016 senesinde Fox tv’nin izdivaç programı “En İyi Benim”e katıldı.

18 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayına giren eleme bölümünde Tuğba Çiğdem‘in elenmesinin sonrasında Çağla Sarıoğlu yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim’e katıldı.

Çağla Sarıoğlu, 25 Aralık 2016 tarihinde elendi.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Sokak Futbolu (Sinema Filmi)
Ankaranın Dikmeni
Kaçak
Beş Kardeş
Kocamın Ailesi
Medcezir
Kiraz Mevsimi
Bana Sevmeyi Anlat
Aşk Laftan Anlamaz
Kösem Sultan

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün