Biyografi

Çağla Şen Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Çağla Şen kimdir?, Çağla Şen kaç yaşında?, Çağla Şen evi nerede?, Çağla Şen nerelidir? Çağla Şen ev adresi?, Çağla Şen kaç yaşında?, Çağla Şen nerede oturuyor?, Çağla Şen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağla Şen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 17.Mayıs.1992 senesinde doğan Çağla Şen şu an için 29 yaşında ve Boğa burcundandır. Çağla Şen doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Çağla Şen Kimdir? – Çağla Şen Evi Nerede? – Çağla Şen Nerede Oturuyor?

Çağla Şen Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Çağla Şen, 17 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 1,80 boyunda ve 57 kilo olan Çağla Şen İstanbul’da yaşamaktadır. Belgrad’da bir üniversitede fizik tedavi ve rehabilitasyon eğitimi almakta iken ara vermek durumunda kalmıştır.

İstanbul’da prova mankenliği yapmaktadır.

Çağla Şen, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Çağla şen 26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde elenerek yarışmadan ayrılmıştır. 26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan, yarışmaya girdi.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün