Biyografi

Çağrı Atakan Kimdir? Evi Nerede?

Çağrı Atakan Kimdir? – Çağrı Atakan Evi Nerede? – Çağrı Atakan Nereli?

Çağrı Atakan kimdir?, Çağrı Atakan kaç yaşında?, Çağrı Atakan evi nerede?, Çağrı Atakan nerelidir? Çağrı Atakan ev adresi?, Çağrı Atakan kaç yaşında?, Çağrı Atakan nerede oturuyor?, Çağrı Atakan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağrı Atakan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1981 senesinde doğan Çağrı Atakan şu an için 40 yaşında ve burcundandır. Çağrı Atakan doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Çağrı Atakan Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2021 müsabakasında ünlüler takımında yarışacak.

Çağrı Atakan, 1981 senesinde Ankara‘da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi‘nden mezun oldu. 2012 senesinden beri İstanbul’da yaşamaktadır.

Çağrı Atakan, ilk olarak 2007 senesinde Arka Sıradakiler dizisinde yer aldıktan sonra televizyondan uzak kalarak tiyatroya yöneldi.

Dizi oyunculuğuna başlamadan önce Ankara’da bir arkadaşı ile birlikte ortak hafriyat işi yapıyordu. 2017 senesinde öğrenci iken Bilkent Üniversitesi‘nden arkadaşı olan Ay Yapım şirketinin CEO’su Kerem Çatay’a gidip kanser hastası annesinin isteği ile bir dizide bir-iki bölümlük oyuncu olmak istediğini söyleyince Çukur dizisinde önce iki bölüm oynadı. Canlandırdığı karakter çok beğenilince 42 bölüm devam etti.

Daha sonra Celal Eldeniz’den oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Çağrı Atakan, 2018 senesinde Çukur dizisinde Remzi kişiliğiyle adından çok fazla söz ettirdi. Çukur dizinde rol aldığı Remzi kişiliğiyle dile getirdiği “Ben ekmeğimin peşindeyim” sözüyle sosyal platformda çok konuşulanlar arasına girmişti. Çukur dizisinde; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Ercan Kesal, Nejat İşler gibi oyuncular yer almıştır.

2018 senesinde ise Şahin Tepesi isimli dizide Yılmaz kişiliğini canlandırdı. Şahin Tepesi dizisinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı.

2020 senesinde ortalama 4 aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar’dan Aralık 2020 ayında ayrıldı.

9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 müsabakasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Bahar Sevinç, Sergen Bayar yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sfakatay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Baran Köse, Duygu Serap Salman yarışacak.

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz) (Tv Dizisi)
2018 – Çukur (Remzi) (Tv Dizisi)
2007 – Arka Sıradakiler (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün