Diziler

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler Sözleri… Cam Tavanlar dizisi tanıtım fragmanı yayına girdiği andan beri dizinin şarkıları müzikleri merak ediliyor. Cam Tavanlar dizisi tanıtım fragmanında diziye özel bir şarkı yapıldığını gördük. Cam Tavanlar dizisi tanıtım fragmanında, jeneriğinde diziye özel sözler içeren bir şarkı çalıyor.  Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıları, müzikleri, kelimelerini yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. cam tavanlar dizisinde calan sarki muzik

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri

Cam Tavanlar dizisi tanıtım fragmanında çalan şarkının kelimelerine ve kimin dile getirdiğine ulaştık. Cam Tavanlar dizisinde çalan ”Ne ara geldim ben buralara, yabancıyım bu ormana” şarkısı kelimeleri ve videosu konumuzun devamında… Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıyı söyleyen isim Nova Norda. Nova Norda Kuzeye Kaç isimli şarkısı Cam Tavanlar dizisi tanıtım fragmanında çalıyor. Bensu soral cam tavanlar dizisi fotoğraflarıBensu soral cam tavanlar dizisi fotoğrafları

Nova Norda- Kuzeye Kaç Şarkısı Sözleri;
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Kuzeyi bul, kuzeye kaç
Kuzeyini bul ve gözünü aç!
Ne ara geldim ben buralara?
Yabancıyım bu ormana
Dört bi’ yanımı sarıyor kurtlar
Önüm, arkam, sağım, solum tuzak!
Diyorum kendime:
“Şu kafanı kaldır yıldızlara bi’ bak.”
Sakin ol, nefesini tut
Kuzeyini bul ve kuzeye kaç!
Bakamam arkama
Düşünce kimse kaldıramayacak
Oyunu gör, oyunu anla
Sonra git adımını at!

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Müzikler

Cam Tavanlar dizisi bir yaz dizisi olarak Show TV ekranlarında yayına girecektır. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın bulunduğu Cam Tavanlar dizisi Ojo Pictures’ın yapımcılığında yayına girecektır. Cam Tavanlar dizisi konusunu Meriç Acemi yazarken dizinin yönetmen koltuğunda ise Fehmi Öztürk oturuyor. Cam Tavanlar dizisinde birbirinden özel şarkılar çalacaktır. Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıları müzikleri fon müziklerini yazımızda yer vereceğiz.

Cam Tavanlar Dizisinde Çalan Şarkıyı kim dile getiriyor?

Cam Tavanlar dizisinde çalan şarkıyı söyleyen isim Nova Norda. Nova Norda Kuzeye Kaç isimli şarkıyla Cam tavanlar dizisi ilk fragmanına damga vurdu. Cam Tavanlar dizisinde duyduğunuz şarkı ve müzikleri yorum bölümünde bizlere sorarsanız siz değerli okurlarımız için araştırıp yazımızda paylaşabiliriz. Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret edebilir. Cam Tavanlar dizisi oyuncu kadrosu bilgilerine varabilirsiniz. Cam Tavanlar dizisini izlediniz mi? İlk görüşleriniz nelerdir? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün