Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor

Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cam Tavanlar Dizisinin Özeti Konusu Nedir Ne Anlatıyor

OJO Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisi önümüzdeki günlerde Show Tv’de seyirci karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu Cam Tavanlar dizisinin başrolünü ise Bensu Soral ve Kubilay Aka paylaşmaktadır. Fragmanı feçtiğimiz günlerde yayına giren ve bir milyondan fazla kişi aracılığıyla izlenen Cam Tavanlar dizisinin konusuda seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Cam Tavanlar dizisinde ne anlatıldığını ve dizinin konusunu sizlerle sunacağız.

Cam Tavanlar Dizisinin Konusu Nedir?

Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu ve konusunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Cam Tavanlar dizisi yüksek ihtimalle Haziran ayında seyirci karşısına çıkacaktır. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Cam Tavanlar dizisinin konusu da seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Drama türünde ki Cam Tavanlar dizisinde Kubilay Aka’nın hayat verdiği Cem kişiliği ile Bensu Soral’ın oynadığı Leyla kişiliği içinde geçen inatlaşma, yarış, intikam, aşk, rekabet gibi konular anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisi Neyi Anlatıyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Bensu Soral, Kubilay Aka, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ve Cevdet Arıcılar gibi başarılı isimlerin bulunduğu Cam Tavanlar dizinde, başarılı 2 iş insanı olan , dizinin başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın içindeki tatlı sert yarış ve intikam anlatılacaktır. Kubilay Aka’nın hayat verdiği Cem kişiliği sırf erkek olduğu için bir çok fırsatın kapısını basit bir şekilde açarken, Bensu Soral’ın oynadığı Leyla kişiliği kendi çabasıyla git gide artan genç bir iş kadınıdır. Leyla yapılan bu haksızlığın farkındadır ve Cam Tavanlar dizisinde de bu iki ismin içindeki yarış anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisinin Özeti

Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisi önümüzde ki günlerde Show Tv de seyirci karşısına çıkacaktır. Oldukça başarılı isimlerin bulunduğu Cam Tavanlar dizisinde, Leyla ve Cem’in içinde geçen yarış, tatlı sert atışmalar ve inatlaşmalar anlatılacaktır. Toplumda, iş yaşamında kadınların ve erkeklerin içinde ki eşitsizliği konu edinen dizide özetle, sırf erkek olduğu için bir çok kapıyı rahatlıkla açabilen Cem’le, kendi olanakları ve başarısıyla yükselmeye çalışan Leyla’nın içinde geçen yarış anlatılacaktır.

Cam Tavanlar Dizisinin Hikayesi

Çekimleri İstanbul’da devam eden Cam Tavanlar dizisinin fragmanı bir önceki günlerde yayınlanmıştı. Kısa sürede oldukça büyük beğeni alan dizinin fragmanı ortalama iki milyon kişi aracılığıyla izlenmiştir. Özellikle başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral aracılığıyla ilgi gören dizide, kadın erkek eşitsizliği anlatacaktır. Leyla bugünlere kendi tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş başarılı bir iş kadınıyken, Cem hiç çaba sarf etmeden, sırf erkek olduğu için istediği bir çok şeye basit bir şekilde ulaşabilen bir iş adamıdır ve Cam Tavanlar dizisinde de bu iki ismin içinde geçen yarış, toplumsal hayatta kadınlara yapılan haksızlıklar anlatılacaktır.

Bu yazımızda Show Tv’de ekranlara gelmeye hazırlanan Cam Tavanlar dizisinin konusunu, öyküsünü ve özetle dizide ne anlatıldığını sizlerle paylaşımı yaptık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker