Diziler

Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar

Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cam Tavanlar İskender Kimdir? Gönül Dağı Serdar

Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlarda dizisi önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu Cam Tavanlar dizisinin konusunu ise Meriç Acemi kaleme almaktadır. Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Akan’ın paylaşımı yaptığı Cam Tavanlar dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Cam Tavanlar dizisinde yeni katılan İskender kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Cam Tavanlar dizisi İskender kimdir? Cam Tavanlar dizisi İskender kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Cam Tavanlar Dizisi İskender Karakteri Kimdir?

Önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında seyircilerle bir araya gelecek olan Cam Tavanlar dizisinin oyuncu kadrosuna yeni müdahil olan İskender kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler İskender kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Cam Tavanlar Dizisi İskender Kimdir?

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı CamTavanlar dizisinde yeni katılan İskender kişiliğine yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla İskender kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Utku Ateş de merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Cam Tavanlar dizisinde İskender kişiliğine hayat veren oyuncumuz Utku Ateş’i daha yakında zamandan tanıtacağız.

Utku Ateş

31 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz 19 Nisan 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi sinema ve televizyon bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 2011 senesinde Vodafone markasını reklamında oynayarak geçmiştir. Oyunculuğa reklam filmlerinde oynayarak başlayan Utku Ateş önceden Turkcell, Paşabahçe, Madame Coco, Algıda, Beko gibi markaların reklam filminde yer almıştır. Yakışıklı oyuncumuzun profesyonel olarak ilk bulunduğu projesi ise 2014 senesinde vizyona giren Pek Yakında sinema filmidir. Filmdeki sergilediği güçle dikkat çeken oyuncumuz aynı yıl Kurt Seyit ve Şura dizisinde de boy göstermiştir. Kamera karşısında en son Gönül Dağı diziyle geçen yakışıklı oyuncumuz bu sezon Cam Tavanlar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Utku Ateş Yer Aldığı Diziler

2021 Cam Tavanlar (İskender)
2020 Gönül Dağı (Serdar)
2019 Erkenci Kuş (Yiğit)
2018 Ege’nin Hamsisi (Rehber Sinan)
2018 Jet sosyete (Berk)
2017-2018 Hayat Sırları (Murat Başar)
2016-2017 Poyraz Karayel (Fatih)
2016 Aile İşi (Kaan)
2015 Çilek Kokusu (Barış)
2014 Kurt Seyit Ve Şura

Utku Ateş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon İskender kişiliğine hayat verdiği Cam Tavanlar dizisiyle ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan yakışıklı oyuncumuzun instagram da 157 gönderisi ve 304 bin takipçi mevcuttur. Utku Ateş’in resmi instagram hesabı: @utkuates

Utku Ateş Evli Mi,Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Utku Ateş’in yaşamında bilinen biri yoktur.

Cam Tavanlar Dizisi İskender – Utku Ateş Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında yakışıklılığıyla da gündemde olan oyuncumuz Utku Ateş özellikle genç kızlar aracılığıyla ilgiyle takip edilmektedir. Tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş’in özel yaşamında ve Cam Tavanlar dizisinde giydiği ceket, gömlek, kaban, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Cam Tavanlar dizisine yeni katılan Iskender kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Utku Ateş’i yakında zamandantanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün