Diziler

Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül)

Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cam Tavanlar Suna Kimdir? Bilgileri (Şifanur Gül)

Show TV ekranlarında çarşamba akşamları yayına girecek olan Cam tavanlar dizisinde Suna kişiliği kimdir, cam tavanlar dizisi Suna rolündeki güzel kızın adı soyadı en merak edilen detaylarını bu sayfadan sizlerle sunacağız. Şifanur Gül aracılığıyla canlandırılan Suna kişiliği cam tavanlar dizisinde en fazla merak edilen oyuncuların başında geliyor. İşte cam tavanlar dizisi Suna kimdir sorusuna geniş bir şekilde yanıt;Cam Tavanlar dizisi Suna rolü

Cam tavanlar dizisi Suna kimdir?

Cam tavanlar dizisinde Suna kişiliğini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı soyadı Şifanur Gül. Dizi de bi hayli güzel alımlı fakat çıkarcı bir karaktere hayat verecek olan Suna, babası iflas ettikten sonra moda sektörüne atılan ve bi hayli güzel bir dükkanı olan kadındır. Oldukça vicdanlı fakat acımasız birisi olan Suna kişiliği Şifanur Gül aracılığıyla canlandırılıyor. Cam tavanlar dizisinde Cem’e aşık olan Suna hem sevdiği çocukla yaşamak istiyor hem de eski zengin günlerine kavuşmak istiyor. Cam tavanlar dizisinde Suna’nın en büyük engeli Leyla. Bakalım Suna Leyla’yı ve Cem’i aşıp zenginliğe ulaşabilecek mi.Şifanur Gül yeni dizisi 2021-2022

Şifanur Gül kimdir? Cam tavanlar dizisi Suna

Cam tavanlar dizisinde Suna kişiliği olarak izleyeceğimiz Şifanur Gül 26 Kasım 1997 tarihinde Ankara ilimizde doğmuştur. Daha genç yaşlarda oyunculuk eğitimi almaya başlayan Şifanur Gül, Ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra kamera önü oyunculuğuna başlayan ve ilk tecrübesini Sevdim Seni Bir kere dizisi ile yaşayan Şifanur Gül ardından Benim Adım melek dizisinde rol almıştır. Show TV’de yayına girecek olan Cam tavanlar dizisinde Suna kişiliğine hayat verecek. Cam tavanlar ikinci dizisi olacak olan Şifanur Gül bakalım seyirci aracılığıyla beğenilecek mi.

Şifanur Gül’ün Oynadığı diziler filmler:
Sevdim Seni Bir Kere 2019 (Star TV)
Benim Adım Melek (2020) TRT
Cam Tavanlar – Suna (Show Tv)Şifanur Gül Cam Tavanlar dizisinde Suna kişiliği

Cam Tavanlar Suna – Şifanur Gül Kıyafetleri

Cam tavanlar dizisinde Suna kişiliğini oynayacak olan Şifanur Gül’ün elbise ve kıyafetlerini sizlerle sunacağız. Cam tavanlar dizisi oyuncu kıyafetleri burada. Şifanur Gül’ün sevgilisi var mı nereli hangi takımı tutuyor ve Şifanur Gül kaç kilo boyu kaç evli mi gibi sorulara yanıtlar birazdan..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün