Diziler

Camdaki Kız Bakirelik Kontrol Sahnesi Tepkileri Üzerine Çekti!

Camdaki Kız Bakirelik Kontrol Sahnesi Tepkileri Üzerine Çekti! Hazal Kaya Hatırlatıldı! Bekaret Kontrolü Nasıl Yapılır?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Bakirelik Kontrol Sahnesi Tepkileri Üzerine Çekti! Hazal Kaya Hatırlatıldı! Bekaret Kontrolü Nasıl Yapılır? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Bakirelik Kontrol Sahnesi Tepkileri Üzerine Çekti! Hazal Kaya Hatırlatıldı! Bekaret Kontrolü Nasıl Yapılır? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Bakirelik Kontrol Sahnesi Tepkileri Üzerine Çekti! Hazal Kaya Hatırlatıldı! Bekaret Kontrolü Nasıl Yapılır?

Kanal D’nin büyük umutlarla başlayan Camdaki Kız dizisi daha 2. bölümde İzzet Çapa ile başlayan eleştirilerle gündem olmuştu. Dizi şimdide bekaret kontrolü sahnesi ile tartışma yaratattı.

Buruc Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek, Enis Arıkan, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Nihal Menzil gibi oyuncuların olduğu Camdaki Kız dizisi adından söz ettirmeye sürdürmekte. Bu sezon ekranları kaplayan Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinin son çekilen dizisi Camdaki Kız ile birlikte Türk izlyecisinin dram severliği sorgulanmaya başladı.

Son dönem Türk Televizyonlarında mafya, savaş, bolca dram dizi ve programların yer alaması psikolojik olarak seyircileri yeter kıvamına getirdi. Kaliteli işlerin, komedi yapımların teker teket reytingler sebebiyle final yapması eleştirilirlen Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinin yüksek reytingler elde etmesi son haftalarda tartışa konusu oldu.

HAZAL KAYA HATIRLATILDI

Geçen günlerde İzzet Çapa, Gülseren BudayIcıoğlu dizileri için “Gülseren BudayIcıoğlu’nun hastalarının hastalıklarından daral geldi artık” diye tweet atmış ve tartışmayı başlatmıştı.

Camdaki Kız dizisi son bölümündeki bekaret kontorlü sahnesi ile yine gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya aracında Hazal Kaya’nın Adını Feriha Koydum dizisinde bekaret kontrol sahnesini kabul etmemesi hatırlatılarak bu tarz sahnelerin Türk seyircilerine ders vermek niteliğinin aksine bu tip insaları daha da yüreklendirmek, normalleştirme olarak alıglandığı yorumları yapıldı.

Hazal Kaya Bu Sahneyi Oynamam Demişti

Hazal Kaya bir röportajında Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu Adını Feriha Koydum dizisindeki bekaret sahnesi için şöyle demişti;

“Başrollerinde olduğum Adını Feriha Koydum ağır tecrübeydi. Feriha’ya bekaret testi yapılıyordu. Bunu normalize etmemek için sahneyi oynamak istemediğimi dile getirdim. Sahne atıldı. Ama o kadar çok eleştiri aldım ki sağlığım bozuldu. Şeker hastalığım o dönem çıktı”

ENİS ARIKAN ŞAŞIRTACAK!

En son Jet Sosyete dizisinde oynadığı Tony kişiliği ile akıllara kazınan Enis Arıkan Camdaki Kız dizisinde oynayacağı Muzaffer kişiliği ile büyük şaşkınlık yaratacak. Çok değişik bir rol ile seyirci ile bir araya gelecek isimin bugün yayına girecek bölüm ile sosyal platformda gündem olması bekleniyor.

Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan’ın oynayacağı Muzo kişiliği ünlü oyuncunun sevenlerini ters köşe yaptıracak. Oyunculuk meziyetlerini sergileyecek Enis Arıkan’ın Amuzo performansı adından bi hayli söz ettireceğe benziyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün