Diziler

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi)

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir? Cana’nın Kocası (Tolga Çıklaçiftçi)

OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız dizisinin başrolünü Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşmaktadır. Perşembe gününün en fazla izlenen dizilerinden birisi olan ve Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi gerçek bir hayat öyküsünü ifade etmektedir. Sevilerek takip edilen Camdaki Kız dizisinde merak edilen karakterlerden bir diğeride Alp olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Camdaki Kız dizisinde bulunan Alp kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Camdaki Kız dizisi Alp kimdir? Camdaki Kız dizisi Alp kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Camdaki Kız Dizisi Alp Karakteri Kimdir?

Her perşembe Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Camdaki Kız dizisinde bulunan Alp kişiliği, Sedat Koroğlu’nun yasak aşk yaşadığı Cana’nın kocasıdır. Alp, uzun senelerdır Cana ile evlidir ve bu evliliklerinden de 2 çocukları mevcuttur. Alp, Cana’ya göre çok daha sessiz mülayim biridir. Alp Cana’nın kendisini Sedat’la aldattığını bilmeyen ve kendini mutlu bir evlilikleri olduğuna inandırmış biridir.

Camdaki Kız Dizisi Alp Kimdir?

Kanal D’nin reyting birincisi Camdaki Kız dizisinde bulunan Alp kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi hayat vermektedir. Bize de siz değerli okurlarımız için bu yazımızda tecrübeli oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’yi daha yakında zamandan tanıtacağız ve Tolga Çıklaçiftçi kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Tolga Çıklaçiftçi Kimdir?

45 yaşındaki oyuncumuz 1 Ocak 1976 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan oyuncumuz ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Daha önce farklı kurslarda oyunculuk teknikleri ve kamera önü oyunculuk üzerine eğitimler alan Tolga Çıklaçiftçi, tiyatro ile de yakında zamandan ilgilenmekte ve hâla aktif olarak sahne almaktadır. Yapı Kredi, Çerezza, Türk Telekom gibi markaların reklamlarında da bulunan oyuncumuz bunun yanı sıra oyun yazarlığı da yapmaktadır. Daha önce Kocan Kadar Konuş, Diriliş Ertuğrul, Akasya Durağı, Aşk Laftan Anlamaz, Celal ile Ceren gibi başarılı projelerde bulunan oyuncumuz bu sezon Camdaki Kız dizisiyle Kanal D ekranlarında olacaktır.

Tolga Çıklaçiftçi Yer Aldığı Diziler

2008 Arka Sokaklar
2008 Akasya Durağı
2010 Şen Yuva
2010 Gönülçelen
2016 Aşk Laftan Anlamaz
2017 Kara Yazı
2017 Seni Bana Yazmışlar
2016 – 2017 Hayat Bazı zaman Tatlıdır
2018 Diriliş Ertuğrul
2019 Söz
2019 Azize
2021 Camdaki Kız

Tolga Çıklaçiftçi Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce bir çok başarılı proje de boy gösteren oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi, sosyal platformda bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 654 gönderisi ve ortalama 2 bin takipçisi mevcuttur. Tolga Çıklaçiftçi’nin resmi instagram hesabı: @tolgacciftci

Tolga Çıklaçiftçi Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi, halen evli değildir. Lakin tecrübeli oyuncumuz 2012 senesinden beri müzisyen Pınar Dikbaş ile birliktedir. Yaklaşık 10 senedir birlikte olan çiftin evli olduklarına dair bazı bilgiler bulunmaktadır. Lakin bu konu ile ilgili Tolga Çıklaçiftçi ve Pınar Dikbaş herhangi bir açıklama yapmadığı için haberin doğru olup olmadığı bilinmemektedir.

Camdaki Kız Dizisinin Alp – Tolga Çıklaçiftçi Kıyafetleri

Kanal D’nin en fazla izlenen dizilerinden birisi olan Camdaki Kız dizisinde bulunan tecrübeli oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi üslubuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için üslubuyla da büyük büyük alkış alan tecrübeli oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’nin özel yaşamında ve Camdaki Kız dizisinde giydiği pantolon, ceket, kaban, mont, gömlek, hırka, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Camdaki Kız dizisinde bulunan Alp kişiliğini ve Alp kişiliğine hayat veren tecrübeli oyuncumuz Tolga Çıklaçiftçi’yi yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu