Diziler

Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak?

Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi, Erken Final mi Yapacak?

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi olan Camdaki Kız dizisinin yönetmenliğini Nadim Güç yaparken konusunu ise Seda Altaylı Turgutlu kaleme almıştır. 8 Nisan 2021 tarihinde ilk bölümü ile karşınızda çıkmış olan Camdaki Kız dizisi istediğimiz başarıyı elde edemedi. Diziyi seven seyirciler ise dizinin neden başarılı olamadığını merak etti. Biz de sizlerle bu yazımızda Camdaki Kız dizisinin neden izlenmediği, beğenilip beğenilmediği, erken final yapıp yapmayacağı ile ilgiliki bilgileri sunacağız.Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi

Camdaki Kız Dizisi Neden İzlenmedi?

Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşmış olduğu Camdaki Kız dizisi istediğimiz başarıyı elde edemedi. Reyting sıralamasında da ilk sıralarda yerini alamayan Camdaki Kız dizisi büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dizinin izlenmemesinin sebebi ise Perşembe günü yayınlanmış olan dizilerin Camdaki Kız dizisinden daha baskın olmasıdır. Perşembe günü yayınlanmakta olan diğer diziler içinde Camdaki Kız dizisi rekabette arka planda kaldı. Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşmış olduğu Camdaki Kız dizisi istediğimiz başarıyı elde edemedi. Reyting sıralamasında da ilk sıralarda yerini alamayan Camdaki Kız dizinin izlenmemesinin sebebi ise Perşembe günü yayınlanmış olan dizilerin Camdaki Kız dizisinden daha baskın olmasıdır. Camdaki Kız Dizisi Neden Tutulmadı

Camdaki Kız Dizisi Neden Tutulmadı?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından esinlenilerek senaryoya dökülmüş olan Camdaki Kız dizisinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlenmektedir. Dizinin yayın yaşamına başlamadan önceki sürecinde dizinin beğenilmesi ve birden fazla kişinin favori dizisi olması bekleniyordu. Lakin dizinin yayınlanmış olduğu Perşembe günleri yayınlanmış olan diğer diziler Camdaki kız dizisinin önüne geçti. Alev Alev, Akrep, Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova, Tövbeler Olsun ve Şarkılar Bizi Söyler gibi program ve dizilerin yanında Camdaki Kız dizisi pek tutulmadı.

Camdaki Kız Dizisi Beğenilmedi Mi?

Camdaki Kız Dizisi Beğenilmedi MiCamdaki kız dizisi konusu ve oyuncuları ile bi hayli beğenildi. Lakin dizi rakip dizilerin yanında güçsüz kaldı. Aynı gün yayına giren diziler seyircilere kendine bi hayli sevdirdiği için seyirciler Camdaki Kız dizisini izleme gereksinimi duymamıştır. Durumlar bu şekilde idrak edince da Camdaki Kız dizisi reyting sonuçlarında istediği başarıyı elde edememiştir.

Camdaki Kız Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Şimdilik Camdaki Kız dizisi ile ilgili belirlenmiş bir erken final tarihi bulunmamaktadır. Dizi bir süre daha Kanal D ekranlarında yayınlanmaya sürecektir. Lakin dizi reyting sıralamasında düşüşe uğramaya devam ederse dizi ile ilgili o zaman bir erken final tarihi belirlenecektir. Şu an için Camdaki Kız dizisi adına belirlenmiş bir final tarihi bulunmamaktadır.

Bu yazımızda da sizlerle Camdaki Kız dizisinin neden beğenilmediği, neden izlenilmediğini anlatmak istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisi ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum, fikir ve sorularınızı bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün