Diziler

Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor? Konusu Gerçekten Yaşanmış mı?

Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor? Konusu Gerçekten Yaşanmış mı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor? Konusu Gerçekten Yaşanmış mı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor? Konusu Gerçekten Yaşanmış mı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor? Konusu Gerçekten Yaşanmış mı?

Başrol oyunculuğunu Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşmış olduğu Camdaki Kız dizisi dram türünde bir televizyon dizisidir. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayın yaşamına başlamış olan Camdaki Kız dizisi konusu ile bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bizde bu yazımızda Camdaki Kız dizisini seyredenler ve izlemek isteyenler adına dizinin hususundan geniş bir şekilde bir biçimde size söz edeceğiz. Gelin hep birlikte Camdaki Kız dizisinin neyi anlattığını öğrenelim.Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor

Camdaki Kız Dizisi Neyi Anlatıyor?

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme almış oldu Camdaki Kız dizisinin hususunda da Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından esinlenilmiştir. Bu kitap hastalarından yaşanmış hadiseleri kaleme almış bir psikiyatristin dilinden yazılmıştır. Kitabın kendisi gerçek hayat hikayelerinden yazılmış olduğu için Camdaki Kız dizisi de gerçek bir hayat hikayesidir. Dizinin anlattığı şey ise lüks içinde yaşamış iç mimar olan Nalan ile yoksul bir hayat geçirmiş fakat şu anda durumu iyi olan Sedat’ın aşk öyküsünü ifade etmektedir.

Camdaki Kız Dizisinin Konusu Nedir?

Camdaki Kız Dizisinin Konusu NedirCamdaki kız dizisi psikolojik dram türünde bir dizidir. Dizinin konusu ise zengin bir hayat yaşamış ama çocukluğunda yok sayılmış bir başarılı iç mimar Nalan ile acı yoksul ve zor bir çocukluk geçirmiş Nalan ile aynı şirkette çalışan Sedat kişiliğinin aşk hikayesidir. Dizinin büyük bir kısmı Nalan ve Sedat kişiliği içinde dönmektedir.

Camdaki Kız Dizisinin Özeti

Camdaki Kız Dizisinin ÖzetiCamdaki Kız dizisinin özeti ise şöyledir; Nalan sevecenliği ve cana yakınlığı ile herkesin sevgisini kazanan çok güzel bir genç kadındır. Ailesinde tek çocuk olan Nalan ailesi aracılığıyla sevilerek büyütülmüş ve zengin bir aileye sahiptir. En kaliteli okullarda öğretimini tamamlamış şimdi de Türkiye’nin en iyi şirketinde iç mimar olarak çalışmaktadır. Şirkette çalışırken birden kendisini Sedat kişiliği ile evlilik arefesinde bulur. Geçmişlerinde saklamış oldukları sırlardan uzaklaştıklarını düşünüp evlenmeye karar verirler. Lakin evlendikten sonra evlilikleri çok da yolunda gitmez. Sedat ve Nalan ayrılık kararı alırken Nalan sürekli olarak bir insana neden ve nasıl aşık olduğunu sorgulamaya başlar ve yolları bir psikiyatriste düşer.Camdaki Kız Dizisi Gerçekten Yaşanmış Mı

Camdaki Kız Dizisi Gerçekten Yaşanmış Mı?

Camdaki kız dizisi gerçekten yaşanmış bir hikayedir. Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlanarak senaryo dökülmüş bir dizidir. Dizinin esinlenildiği kitap Camdaki Kız kitabı da zaten gerçek yaşanmış hikayeler içeren bir kitaptır.

Bu yazımızda da sizlerle Camdaki Kız dizisinin konusunu, özetini ve neyi anlattığını paylaşmak istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisi ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün