Diziler

Camdaki Kız dizisinde Muzo (Muzaffer) ortaya çıktı! Enis Arıkan kaç yaşında, memleketi neresi?

Camdaki Kız dizisinde Muzo (Muzaffer) yaşandı! Enis Arıkan kaç yaşında, memleketi neresi?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız dizisinde Muzo (Muzaffer) yaşandı! Enis Arıkan kaç yaşında, memleketi neresi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız dizisinde Muzo (Muzaffer) yaşandı! Enis Arıkan kaç yaşında, memleketi neresi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız dizisinde Muzo (Muzaffer) yaşandı! Enis Arıkan kaç yaşında, memleketi neresi?

Yapımını OGM Pictures’ın üstüne aldığı Camdaki Kız dizisinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Perşembeleri Kanal D’de yayına giren dizi, konusu ve oyuncularıyla çok gözleri üstüne topluyor. Özellikle Koroğlu Ailesi’nin en ufak çocuğu Muzaffer seyirciler aracılığıyla araştırılıyordu. Bu akşam yayına giren Camdaki Kız 3. bölüm fragmanında Muzaffer’in yüzü ilk kez göründü. Sedat’ın Cana ile magazincilere yakalanmasıyla evde çıkan krizi yatıştırmak için odasından çıkan Muzo herkesi şaşırttı. Tanıtımı seyredenler ise Muzo nasıl biri? Camdaki Kız’ın Muzo’su kim? araştırmaya başladı.

Camdaki Kız Muzaffer kim?

Camdaki Kız dizisindeki Muzaffer kişiliği evin ufak oğlu. Odasından hiç çıkmayan Muzo, hesap kitap işlerini ve şirket için yapılacak çizimleri çözüyor. Ayı zamanda kuşlarını besliyor. Dizide Muzaffer ile alakalı başka bir detay göremedik. Lakin Camdaki Kız kitabında Muzo nasıl biri? Kitaptaki bilgilere göre; Muzaffer ailenin ufak oğludur. Önce Sedat, sonra Suat ve en son Muzaffer doğmuştur. Dizide kitaptaki Suat, Selen kişiliğine dönüşmüştür. Kitapta Hayri’nin anlattığı bilgilere göre; Muzaffer için kitapta Kambur Muzo denilmektedir. Hiç görülmez, odası uzay istasyonu gibidir. Koroğlu ondan utanır. Muzaffer ve Suat ikizdir, annesinin karnındayken Suat Muzaffer’in üzerinde kalmıştır ve o yüzden kamburdur. Kitapta babası kendinden utandığı için gizli tutulan Muzaffer, Camdaki Kız dizisinde sosyofobisi olduğu için odasından çıkmayacak gibi görünmekte.

Dizinin yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla Camdaki Kız’ın Muzaffer’i Enis Arıkan olacak. Uzun bir süredir herhangi bir yapımda oynamayan Arıkan, seyredenleri şaşırtacağa benziyor. Durumlar bu şekilde idrak edince Enis Arıkan kimdir? Memleketi neresi, yaşı kaç?

Enis Arıkan kimdir? Kaç yaşında

Son günlerin popüler isimlerinden Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola gibi birden fazla ünlü isimle sınıf arkadaşı olan Enis Arıkan, bir çok reklam projesinde rol aldı.

İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi birden fazla çalışmada yer aldı. Enis Arıkan asıl çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide oynadığı Tony kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.

Bunun yanı sıra Arıkan bir süredir Exxen’de @enisarıkan adıyla bir talk show programı yapıyor ve her hafta birbirinden ünlü konuklarını sorularıyla terletiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün