Diziler

Camdaki Kız Dizisinde Nalan Neden Korse Giyiyor?

Camdaki Kız dizisinde Nalan Neden Korse Giyiyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız dizisinde Nalan Neden Korse Giyiyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız dizisinde Nalan Neden Korse Giyiyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız dizisinde Nalan Neden Korse Giyiyor?

Ekranların yeni dizisi olan Camdaki kız dizisindeki Nala karakterinin neden korse giydiği bir çok dizi sever tarafından araştırılmaya başlandı.. Peki Camdaki kız nalan neden korse giyiyor? “Kendini erkeklerden korumalısın”
Nalan’ı nefesini kesecek kadar sıkı bir korse giydiren anne Feride’nin, “Kendini erkeklerden korumalısın. Nikah memurunun karşısına çıkana kadar kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer öyle bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden gizli bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim.” sözleri ilk bölüme damgasını vuran sahne oldu.

Camdaki Kız dizisi merak uyandırmayı sürdürmekte. Camdaki Kız dizisinde Sedat kişiliğinin travması bi hayli merak konusu oldu. Camdaki Kız Sedat mazoşist mi? Mazoşizm nedir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat kişiliğini canlandıran Feyyaz Şerifoğlu tüm ilgiyi üzerine topladı. Camdaki Kız dizisinde Sedat’ın hikayesi bi hayli merak konusu oldu. Camdaki Kız Sedat mazoşist mi? Mazoşizm nedir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat kişiliği kendisinden yaşça büyük bir kadın olan Cana ile ilişki yaşamaktadır. Cana hem yaşı büyük hem de evli bir kadındır. Cana’nın kendisine fiziksel zarar vermesinden hoşlanan Sedat’ın hastalığı Mazoşizm nedir?

Sedat kendisine işkence edilmesinden, zarar verilmesinden hoşlanan Mazoşizm hastadır.

Peki Mazoşizm nedir?

Fiziksel ve psikolojik olarak kendisine acı verilmesinden hoşlanma durumdur. Mazoşizm genelde cinsel ilişkide kendisine fiziksel zarar verilme hazzı olarak algılanır. Lakin yalnızca cinsel olarak değil, gündelik olarak da kişi kendisine ruhsal ve fiziksel zarar verilmesinden hoşlanır.

Mazoşizmin nasıl tedavi edileceği psikolog desteği almaktır. Mazoşizmin ileri düzeysi birinin sosyal yaşamını etkileyebilecek derecede bir hastalıktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün