Diziler

Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!

Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan ve ilk bölümünde beri oldukça büyük beğeni alan Camdaki Kız dizisine yeni oyuncular dahil oluyor!

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Tamer Levent, Seher Devrim Yakut, Nur Sürer, Şerif Erol gibi isimlerin olduğu Camdaki Kız dizisine bomba transfer geliyor!  OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi büyük bir heyecan yaratmayı başardı ve Perşembe günlerinin vazgeçilmezi oldu.

Bunun bunun yanında Gülseren Budaycıoğlu’nun bir araya getirilen eserlerinden Masumlar Apartmanı ile birlikte en başarılılar içinde yerini aldı. Dizi ilk bölümü ile eleştirilse de Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu eserinden bir araya getirilen dizi çekimi ve oyuncuları ile büyük ilgi gördü. Nalan karkaterinin naifliği ile Burcu Biricik’in uyumu olduça beğenilirken, Enis Arıkan’da Muzo kişiliği ile seyirciyi bir hayli şaşırtmış ve çok beğenildi.

Dizide heyecan tüm hızıyla devam ederken yeni karakterler girmeye başlıyor. Diziye Nalan’ın Hala’sı rolü ile daha doğrusu dedesinin ablası rolü ile sürpriz bir isim dahil oluyor. Camdaki Kız dizisinde ilerleyen bölümlerde Feride ve halanın savaşını izleyeceğiz.

Nalan’ı aşırı korumacı diyerek kendine bahanelerle işekenceye varan biçimde büyüten Feride, halanın gelmesi ile o kadar rahat hareket edemeyecek gibi görünmekte. Lakin yine de Feride bu sefer hem hala hem de Nalan ile büyük bir savaş verecek.  

ÇUKUR’DAN CAMDAKİ KIZ’A!

Hala kişiliği ile diziye Çukur’un Sultan Koçavalı’sı Perihan Savaş dahil oluyor! Adil’İn ablası kişiliği ile diziye girecek olan Perihan Savaş, Nalan’ı Feride’nin hastalıklı takıntılarından korumaya çalışacak bir rol ile ekranda yayınlanacak. 

Perihan Savaş’ın Camdaki Kız dizisine uyumu merakla beklenirken, Feride ve hala savaşı seyirciye yeni bir heyecan katacak. Şimdilik hala karkaterinin diziye kalıcı mı yoksa konuk olarak mı bulunacağı bilinmemekte. Lakin iddialar halanın Perihan Savaş bulunacağı yönünde!

En son Yaprak Dökümü, Çukur gibi dizilerde rol alan Perihan Savaş’ın Camdaki Kız dizisinde oynayacağı Hala kişiliğinin adı halen açıklanmadı. Lakin büyük bir merakla beklendiği kesin. 

PERİHAN SAVAŞ KİMDİR

14 Haziran 1957 İstanbul doğumludur. Perihan Savaş ortaokul mezunudur. Esasen Sürmenelidir. Henüz beş yaşındayken İstanbul Şehir Tiyatrosu çocuk bölümünde ilk rolüne adım atmıştır.

2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!

2 dizi daha final yapıyor! FOX TV ve Star TV dizi kalmadı!

13 yaşındayken, askeri okulda okuyan yirmi iki yaşındaki bir gençle nişanlanmış ve 6 ay süren bir evlilik yaşamıştır.

100 küsür filmde rol almıştır ve bir dönem İbrahim Tatlıses’le evlenmiştir ve çocuğu olmuştur. Daha sonra ise Yılmaz Zafer’le evlenmiş yine bir çocuk sahibi olmuştur. Perihan Savaş bunun bunun yanında televizyon programları yapmıştır ve adından söz ettirmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün