Diziler

Camdaki Kız Nalan’ın Annesi Kim? Babası Kim? Neden Korse Giydiriliyor?

Camdaki Kız Nalan’ın Babası Kim? Annesi Kim?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Nalan’ın Babası Kim? Annesi Kim? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Nalan’ın Babası Kim? Annesi Kim? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Nalan’ın Babası Kim? Annesi Kim?

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız hikayesi ile ilgi uyandırdı. Reyting rekorları beklenen dizsi ilk gün reytingleri ile istediğimizi alamasa da adından söz ettirmeyi başardı. Peki Camdaki Kız’ın hikayesi nedir? Camdaki Kız kitabının özeti bi hayli merak konusu oldu. Camdaki Kız Nalan’ın hikayesi ne? Camdaki Kız Feri’nin travması ne?

Burcu Biricik’in başrolünde olduğu Camdaki Kız dizisinde Nalan kişiliğinin annesi Feride’nin travması ne? Feride neden Nalan’a işkence ediyor? Nalan’a neden korse giydiriyor? Feride tecavüze mi uğradı? Nalan tecavüz çocuğu mu? Nalan’ın gerçek babası kim?

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile Perşembe akşamı seyirci ile buluştu. Karakterler ile ilgi odağı olan dizide Feride ve Nalan’ın ilişkisi Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye ile Hasibe’yi hatırlattı. Feride’nin Nalan’a ahlak baskısı yapması hatta art arda korse giydirmesi seyredenleri şok uğrattı.

Peki Feride’nin travması ne?

Camdaki Kız dizisinin ilk bölümünde Feride’nin travmasına dair ipucu verildi. Nalan’ın babası Feride’ye “Bırak artık geçmişi! Bu kızı rahat bırak. Sana da yazık! İyileş artık” demesi akıllara Nalan’ın tecavüz sonrası mı dünyaya gözlerini açtığini sorgulattı.

İzleyenler Nalan’ın tecavüz sonrası dünyaya gözlerini açtığini ve Feride’nin bundan dolayı travma yaşadığını iddia etti. Gülseren Budaycıoğlu’nın kitabından bir araya getirilen Camdaki Kız araştırma konusu oldu.

Şimdi yazacaklarımız spoiler görmek isteyenler için. Gerçi dizi kitaptan farklı şekillerde ilerlese de anlatalım..

Nalan kitapta aslında ensest bir ilişkiden dünyaya gelmiş. Annesi ile anneannesinin dayısının birlikteliği sonrası dünyaya gözlerini açan gelen Nalan kitapta annesi değil anneannesi tarafında büyütülüyor. Anneannesi ve dedesi gerçekleri bildiği için Nalan’a soğuk olsalar da onu hep para içinde büyütmüşler fakat sevgi vermemişler. Kitapta Sedat kişiliği ise çok değişik. Kitapta Sedat önemsiz bir karakter. Nalan ondan boşandıktan sonra evin şoförü Hayri ile birlikte oluyor. Hayri ise tam bir mahalle külhanbeyi. Nalan’a sevgi verse de çok çapkın biri. Nalan ise Hayri’ye kör kütük bağlanıyor. Sanırız dizide bu kişiliği Muzo’ya çevireceklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün