Diziler

Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Işıltı Su Alyanak

Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Işıltı Su Alyanak, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Işıltı Su Alyanak, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Işıltı Su Alyanak ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Işıltı Su Alyanak

Geçtiğimiz günlerde Kanal D’de yayın yaşamına başlamış olan Camdaki Kız dizisinde ön planda bulunan karakterlerden bir tanesini Nalan kişiliğidir. Başrol karakterlerden bir tanesi olan Nalan kişiliğinin dizide çocukluk senelerına kadar inilmiştir. Haliyle Nalan kişiliğinin ufaklüğüne hayat veren oyuncumuz da bi hayli merak edilmiştir. Bizde bu yazımızda sizlerle Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın çocukluğuna hayat veren oyuncumuzu geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza tanıtacağız.Camdaki Kız Nalan'ın Küçüklüğü

Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğü

Camdaki Kız dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nalan kişiliği ufakken de çok tatlı ve sevecen bir kız çocuğuydu. Derslerinde gayet başarılı bir çocuk olan Nalan’ın ufaklüğünde de yaşamını sürekli olarak annesi yönetmektedir. Kurallara uyan, derslerinde başarılı, sevgi dolu ve çalışkan bir kız çocuğudur.

Camdaki Kız Nalan’ın Küçüklüğünü Kim Canlandırıyor?

Camdaki Kız Nalan'ın Küçüklüğünü Kim Canlandırıyor

Camdaki Kız dizisinde Nalan kişiliğinin ufaklüğüne hayat veren oyuncumuz bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Nalan kişiliğinin ufaklüğüne Işıltı Su Alyanak hayat vermektedir. Konumuzun ilerleyen bölümünde da oyuncumuz Işıltı Su AlYanak’tan ve yaşamı ile ilgiliki bilgilerden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.

Işıltı Su Alyanak Kimdir?

Işıltı Su Alyanak KimdirGüzel ve Genç oyuncumuz Işıltı Su Alyanak 14 yaşındadır. İzmir’li olan güzel ve genç oyuncunun Işıltı Su Alyanak oyunculuk sektöründe halen çok yenidir. Lise eğitimini de halen devam ettirmektedir. Kısa sürede seyircilerim beğenisini elde etmiştir.

Işıltı Su Alyanak’ın Yer Aldığı Diziler

Işıltı su Al Yanak Leyla Şirin menajerlik ile birlikte projelerini yürütmektedir. Leyla Şirin menajerliğin oyuncularından bir tanesi olan Işıltı Su Alyanak önceden herhangi bir dizide yer almamıştır. Camdaki Kız dizisindeki Nalan kişiliğinin ufaklüğü ilk oyunculuk deneyimidir.

Işıltı Su Alyanak’ın İnstagram Hesabı

Işıltı Su Alyanak'ın İnstagram HesabıIşıltı Su Alyanak, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Aktif bir instagram kullanıcısı olan Işıltı Su Alyanak’ın resmi instagram hesabında 13 gönderisi yer alırken 615 tane de takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Işıltı Su Alyanak’ın resmi instagram hesabını incelemek isteğe göre @isiltisualyanak kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.

Bu yazımızda da sizlerle Camdaki Kız dizisinde Nalan kişiliğinin çocukluğuna hayat veren oyuncumuz Işıltı Su Alyanak’tan söz etmek istedik. Sizlerin de oyuncumuz ve karakter ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizin bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla beklemekteyiz. Dizide bulunan oyuncuların tamamı için: Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün