Bilgi

Camdaki Kız Selen Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Camdaki Kız Selen Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Selen Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Selen Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Selen Kimdir? Gerçek Adı Ne? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi?

Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe günü ilk bölümü ile ekranlara geldi. Camdaki Kız Selen kim merak konusu oldu. Camdaki Kız Selen önceden hangi dizilerde yer almıştı araştırılmaya başlandı.

Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Büyük reytingler beklenilen dizinin oyuncuları merakla araştırılmaya başlandı. İlk dikkat çeken isimlerden bir diğeride Selen kişiliği oldu. Camdaki Kız Selen kimdir? Camdaki Kız Selen gerçek adı ne? Camdaki Kız Selen Selma Ergeç kimdir?

Camdaki Kız Selen Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat’ın ablası Selen kişiliği, Rafet Koroğlu’nun kızıdır. Selen zeki, çalışkan tuttuğunu koparan, neşeli, insan ilişkileri çok iyi olan bir kadındır. Babasının göz bebeği olan Selen Rafet Koroğlu’nun iş yerindeki sağ koludur. Tüm yaşamı boyunca her zaman kardeşi Sedat’ın ve Koroğlu ailesinin tüm açıklarını kapatmıştır.

SELMA ERGEÇ KİMDİR?

Selma Ergeç, 1 Kasım 1978 Hamm, Almanya doğumludur. Babası Türk annesi Alman’dır. Türk bir doktor ile ALman bir hemşirenin kızıdır.  Yurt dışında tıp fakültesinde okurken üçüncü senesinde Türkiye’ye staja geldi ve eğitim yaşamına altı ay ara vermek istedi tam o sırada eroin bağımlısı bir genç kız için oyuncu arandığını duydu. Bunun üzerine tıp fakültesinden ayrıldı. Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Emre Altuğ’un Gidecek Yerim mi Var? video klibinde oynadı.

Böyle mi Olacaktı, Yarım Elma, Şöhret, Körfez Ateşi, Hırçın Kız, Asi Kız, Muhteşem Yüzyıl, Kalp Ağrısı gibi dizilerde yer aldı.

2015 senesinde Can Yayınlarının veliahtı Can Öz ile evlenmiştir. 2016 senesinde bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün