Diziler

Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç)

Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Camdaki Kız Selen Kimdir? (Selma Ergeç)

Yönetmenliğini Nadim Güç’ün yapmış olduğu konusunu ise Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme almış olduğu dram türündeki televizyon dizisi olan Camdaki Kız dizisi oyuncuları ile merak edilmeye devam ediyor. Dizide en fazla merak edilen karakterlerden bir tanesi de Selen kişiliği oldu. Biz de bu yazımızda Kanal D ekranları seyircisi ve Camdaki Kız dizisi severleri adına dizide bulunan Selen kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan geniş bir şekilde bir biçimde size söz edeceğiz.Camdaki Kız Selen Karakterinin Kıyafetleri

Camdaki Kız Selen Karakteri

Camdaki kız dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Selen kişiliği bi hayli zeki, çalışkan, güler yüzlü ve neşeli bir kadındır. Rafet Koroğlu’nun da tek kızıdır. Babasının işyerindeki tüm işleri ile ilgilenmektedir. İnsanlarla iletişimi bi hayli iyidir. Evde sorun yaşayıp kavga ettiği birisi bulunmamaktadır. Aynı zamanda Sedat’ın da kardeşi olan Selen, Nalan ve kardeşi Sedat’ın arasını yapabilmek için elinden geleni yapmıştır.

Camdaki Kız Selen Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisinde Selen kişiliğine hayat verecek olan oyuncumuz ise Selma Ergeç’tir. Selma Ergeç’i merak edip yakında zamandan incelemek isteğe göre konumuzun ilerleyen kısmını okuyarak Selma Ergeç ile ilgili geniş bir şekilde bilgilerin tümüne varabilirsiniz. İşte Selma Ergeç’in yaşamı ile ilgiliki tüm bilgi ve detaylar haberimizde.Selma Ergeç Kimdir

Selma Ergeç Kimdir?

Selma Ergeç, 1 Kasım 1978 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun bunun yanında mankenlik ile de aktif olarak ilgilenmektedir. 1997 senesinden bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimini ise 1997 senesinde Böyle mi Olacaktı dizisindeki Merve kişiliği ile yaşamıştır. Güzelliğinden ve mesleki başarısından ötürü birden fazla ödüle layık görülmüştür.

Selma Ergeç’in Yer Aldığı Diziler

1997 – Böyle mi Olacaktı (Merve)
2001-2004 – Yarım Elma (Ayça)
2005 – Şöhret (Natalie)
2005 – Körfez Ateşi (Pınar9
2007 – Hırçın Kız (Gül)
2007-2009 – Asi (Defne Kozcuoğlu)
2010 – Kalp Ağrısı (Azize)
2011-2013 – Muhteşem Yüzyıl (Hatice Sultan)
2014-2015 – Gönül İşleri (Saadet)
2017 – Vatanım Sensin (Halide Edip Adıvar)
2021 – Camdaki Kız (Selen Koroğlu)

Selma Ergeç’in İnstagram Hesabı

Selma Ergeç'in İnstagram HesabıSelma Ergeç resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Selma Ergeç’in resmi instagram hesabında 153 gönderirse yer alırken 674 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Selma Ergeç’in resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @selmaergecofficial kullanıcı isimli hesaba inceleyebilirsiniz.

Selma Ergeç Evli Mi? Eşi Kim?

Selma Ergeç ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi olan konuveya sizler adına değineceğiz. Selma Ergeç 26 eylül 2015 tarihinde Can Öz ile dünya evine girmişlerdir. Düğünlerini Almanya’da yapan Selma Ergeç ve Can Öz çiftinin 5 yaşında Yasmin isimli bir tane ve hızları bulunmaktadır.

Camdaki Kız Selen Karakterinin Kıyafetleri

Camdaki Kız Selen KarakteriCamdaki Kız dizisinde birden fazla karakterde olduğu gibi Selen kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Camdaki Kız dizisinde güzelliği ve sevecenliği ile ön planda bulunan Selen kişiliğinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon, ceket, hırka, mont, kaban, trençkot gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Camdaki Kız dizisindeki Selen kişiliğinin söz etmek istedik. Sizlerin de Selen kişiliği ve ona hayat veren oyuncumuz Selma Ergeç ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Camdaki Kız dizisinde bulunan oyuncularımızın tamamı için: Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün