Biyografi

Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik’ten Anlamlı Hareket!

Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik’ten Anlamlı Hareket!, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik’ten Anlamlı Hareket! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik’ten Anlamlı Hareket! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik’ten Anlamlı Hareket!

Kanal D’de ekrana gelen Camdaki Kız ve Netflix’te yayına giren ‘Fatma” dizilerindeki sergilediği güçle adından söz ettiren Burcu Biricik ; 4 Mayıs Salı günü 31. yaşına giriyor. Güzel oyuncu doğum günü için armağan göndermek isteyenlerin Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı’na yardım yapmalarını rica etti.

Hediye Degil Bağış!

Burcu Biricik; doğum gününde armağan yerine bağış istedi. Takipçilerinden Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı’na (TODEV) yardım çağrısı yaptı. Anlamlı bir harekete imza atarak gönülleri fetheden Biricik, “Canlarım eşim dostlarım sevenlerim sevmeyenlerim. Malum doğum günüm geliyor belki içinizden bir armağan almak gerekirse diye bunu da şöyle şuraya bırakıyorum. Rol gereği olsa da kısa bir zaman için otizmli bir annenin ne zorluklar yaşadığını ne çaresiz durumlara düştüğünü gördüm, yaşadım ve hissettim. Küçük büyük fark etmez benim için en güzel armağan bu olacaktır. Şimdiden teşekkürler” ifadelerini kullandı. Camdakı Kız dizisinde Nalan ve Fatma dizisinde de otizimli bir çocuğun annesi rolü ile karşımıza çıkan Biricik bu hareketi ile bir kez daha takdir topladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün