Diziler

Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Çekildiği il ilçe neresi?

Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Çekildiği il ilçe neresi?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Çekildiği il ilçe neresi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Çekildiği il ilçe neresi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Çekildiği il ilçe neresi?

Kanal D ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Camdaki Kız Yalı kimin? Camdaki Kız Nalan’ın oturduğu Yalı nerede? Camdaki Kız yalı hangi semtte? Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor soruları bu bölümde merak ediliyor!

Camdaki Kız Yalı kimin?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün yaptığı, konusunu Seda Altaylı Turgutlu’nun yazdığı, başrollerinde Burcu Biricik, Enis Arıkan ve Feyyaz Şerifoğlu’nun olduğu Camdaki Kız dizisinde yalı nerede? Camdaki Kız Yalı kimin sorusu cevpa arıyor!

Camdaki Kız Yalı nerede? Camdaki Kız Nalan yalısı nerede?

Camdaki Kız dizisi Nalan yalısı İstanbul Beykoz Kanlıca’da yer alıyor. Denize sıfır olan yalı Fatih Sultan Mehmet köprüsünü görmektedir. 

Camdaki Kız nerede çekiliyor?

Camdaki Kız dizisi İstanbul’da çekiliyor. Taksim, ortaköy ve beykoz taraflarında dizi seti yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün