Biyografi

Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor

Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor

Camdaki Kız yeni fragman izle. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 6 mayıs 2021 fragmanı Cana geliyor! camdaki Kız 5. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı 6 mayıs 2021 Cana geliyor!

Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Camdaki Kız 5. bölüm fragmanında neler yaşandı? Nalan ve Sedat neden kavga ediyor? Muzo, Nalan’a neden yardım ediyor? İşte detaylar…

Camdaki Kız 6 Mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı!

Ekrana geldiği ilk bölümden bu yana seyirciden tam not alan Camdaki Kız yeni bölümleriyle nefes kesiyor. Perşembe akşamlarına ismini duyuran dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Gerilim ve psikoloji temalarının etrafında şekillenen konusu Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan hikayesinden uyarlandı. Gerilimin hiç eksik olmadığı Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Nalan, her şeye rağmen Sedat’a güvenmek istemektedir. Peri masallarına inanmaya devam eden Nalan, mutluluğu yakaladığından emindir. Bundan dolayı tüm işaretleri görmezden gelmeye başlar. Cana ile Sedat içindeki ilişkiden şüphelenmesine rağmen ailesine karşı dik duruş sergiler. Feride, yüzüklerin atılması için baskı uygulamaktadır.

Sedat ise babasının sözünden çıkmayı göze alamaz. Tek umudu Nalan’ın evlilik kararından geri adım atmamasıdır. Cana ve Nalan’ın tanışması herkesi tedirgin etmiştir. Muzo, Nalan’ı görür görmez ondan etkilenmiştir. Adeta bir prenses gibi olan Nalan, Koroğlu ailesinin geleni olmaya kararlıdır. Bunun yanı sıra Feride ve Nalan içindeki gerilimde tırmanmaya başlamıştır. Nalan, yaşamında ilk kez annesinin sevgisini sorgulamaya başlamıştır. Annesinin kalbini kırmamak için yaptığı tüm fedakarlıklar ağır bir yük haline dönüşmüştür. Nalan’ın geçmişindeki izler ağır ağır ortaya çıkmaya başlamıştır. Benzer bir durum Muzo içinde geçerli olur. Muzo ve Nalan tanışmıştır. Sedat, babasına karşı verdiği mücadele de ağabeyinden yardım istemiştir. Düğüne sayılı günler kala Nalan’ın içindeki korkuda büyümeye başlar. Cana ise Sedat’ın peşini bırakmayacağının sinyallerini vermiştir. Koroğlu malikanesindeki düğün çalışmaları heyecanlı bir hal alır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün