Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Çok yakında zamanda Atv ekranlarında yeni bir dizi daha bekliyor bizleri. Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanını siz değerli okurlarımız için hazırlayacağız ve buradan sunacağız. Yeni dizi Can Kırıkları büyük ihtimalle Atv ekranlarında seyircisi ile bir araya gelecek. Pazartesi yahut Cumartesi ekrana gelmesi beklenen dizinin büyük ihtimalle Kırgın çiçekler yahut Bahtiyar Ölmez dizilerinden birinin yerine başlaması amaçlanıyor.

Can Kırıkları Dizisi OyuncularıKimler: Can Kırıkları Dizisi Oyuncularının halen tam anlamıyla ksinleşmediğini siz değerli okurlarımıza duyuralım Lakin dizi karakterlerinin titizlikle seçileceği ve yeni dizi Can Kırıklarının aceleye getirilmeden bi hayli kaliteli bir seyir ile seyirciye sunulacağını öğrendik. Can Kırıkları Dizisi Oyuncuları cast çalışmaları bittikten hemen sonra açıklanacak ve sitemizde geniş bir şekilde olarak siz değerli okurlarımıza sunulacaktır.

Can Kırıkları Dizisinin Konusu Nedir? Dizide asıl konu İki kadın polisin etkileyici hayat hikayesidir. Polislerin bi hayli zorlu çalışma şartlarının ve başlarına gelen sırdışı hadiselerin konu bulunacağı Can Kırıkları hem işi hem özel yaşamı içinde sıkışmış bu hayatları tv ekranına taşıyacak. Can Kırıkları Ne zaman Başlayacak? NTC Medya’nın son döneme damga vuracak olan iddialı yeni dizisi Can Kırıkları Ramazan ayından önce ATV’de yayına girmesi hedefleniyor.

Can Kırıkları Dizisinin halen fragmanı yayınlanmadı. Lakin dizi ekibinin tamamlanması ve ardından yapılacak deneme çekimleri ardından 2018 senesinde Ramazan ayına Mayıs 15 yetiştirilmesi bekleniyor. Mahir Ali Erol ile Sema Ali Erol kaleme aldığı Can Kırıkları Dizisi. Dizinin polisiyeden yana duygusal olaylar üzerine kurulu bulunacağı konuşulmakta.

Can Kırıkları Dizisi Oyuncu Karakterleri Dizide Kim kimdir?

Ecem Özkaya – Aysel Karadağ
Cihan Karadağ’ın karısı. Bakımlı, güzel, akıllı, babasına düşkün ve kuvvetli bir kadın. Babasının karanlık dünyasını hiç bir zaman sorgulamamış, eleştirmemiş. Cihan’la tanışana kadar babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüş.
Kemal Uçar – Zeki Sarı

Çevik, yakışıklı bir adam. Annesi, Zeko beş yaşındayken intihar eder. Zeko çok dürüst olan polis babasını içten içe suçlar. Bundan dolayı ahlak anlayışı babasına tamamen zıt gelişir. Aslan ve Zeko mahallede birlikte büyürler. Kan kardeşi olurlar… Zeko, Aslan’ın Cihan’la savaşının şiddetlendiği noktada kan kardeşine yardım etmek ister. Lakin gelişen olaylar Zeko’yu çok zor bir karar almak durumunda bırakacaktır.

Hazar Motan – Hande Tekin
Anne babasını çocuk yaşta kaybetmiş. Yetimhaneden de kaçarak yaşamını zorlaştırmış. Erkek çocuğu gibi büyümüştür. Önce Polis okuluna girmeyi başarmış, sonra narkotik şubede vazifeye başlamıştır. Polis yaşamını çocukluğundan beri ona bakanlara borcunu ödeyerek geçirir. Ta ki Başkomiser Aslan’a aşık olana kadar…

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker