Candice Swanepoel Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Candice Swanepoel kimdir?, Candice Swanepoel kaç yaşında?, Candice Swanepoel evi nerede?, Candice Swanepoel nerelidir? Candice Swanepoel ev adresi?, Candice Swanepoel kaç yaşında?, Candice Swanepoel nerede oturuyor?, Candice Swanepoel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Candice Swanepoel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 20.Ekim.1988 senesinde doğan Candice Swanepoel şu an için 33 yaşında ve Terazi burcundandır. Candice Swanepoel doğum yeri ise Mooi River, KwaZulu-Natal, Güney Afrika olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Candice Swanepoel Kimdir? – Candice Swanepoel Evi Nerede? – Candice Swanepoel Nerede Oturuyor?

Candice Swanepoel Kimdir?, evi nerede?

Candice Swanepoel, 20 Ekim 1988 tarihinde Güney Afrika, KwaZulu-Natal ilinin Mooi River kasabasında doğmuştur. Çocukluğu ailesiyle birlikte kırsal alanda geçmiştir. Babasının adı Willem Swanepoel, annesinin adı Eileen Swanepoel’dir. Hollanda kökenlidir. Liseden sonra tahsil hayatına devam edemedi.

Güney Afrika’nın Durban şehrinde bir bitpazarında 2003 senesinde 15 yaşındayken keşfedildi. 16 yaşında günde beş bin euroyu aşan paralar kazanarak dünyanın en fazla kazanan modelleri içerisinde belirtiliyor.

Paris, Milano, Londra ve Güney Afrika’ya iki yıl boyunca süren seyahatlerinden sonra modellik için New York’a taşındı.

Vogue dergisinin Yunanistan 2005 yılı Ekim rakamının kapağı oldu. Modellik kariyerinde hızla artan Candice Swanepoel, birden fazla reklamda ve moda çekiminde modellik yaptı. 2007 ve 2008 senelerında Victoria-s Secret moda şovlarında podyuma çıkan model, diğer bir çok moda şovunda da görev yaptı.

Pozitif enerjisi ve mütevazılığı aracılığıyla özellikle tercih edilen “kaprissiz” modeller içerisinde gösterilmektedir.

Candice Swanepoel, 2010 senesinde Zeki Triko’nun İlkbahar-Yaz Mayo katoloğunun yüzü oldu. Ayrıca 2010 senesinde şarkıcı Murat Boz ile birlikte Yedigün’ün reklam kampanyasında yer aldı.

Candice Swanepoel, 2005 senesinde Paris‘ te tanıştığı Brezilya‘lı model Hermann Nicoli birliktedir. 5 Ekim 2016 tarihinde oğlu Anacan (Anacâ) Nicoli dünyaya geldi. 2018 senesinde Ariel Swanepoel Nicoli adında bir oğlu daha oldu.

Victoria-s Secret’ın en popüler meleği olan Swanepoel, 2014 senesinde modellikten kazandığı yıllık 3 milyon dolarla Forbes Dergisi’nin en fazla kazanan modeller listesinde kendine yer bulmuştur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün