Biyografi

Caner Şahin Kimdir? Evi Nerede?

Caner Şahin Kimdir? – Caner Şahin Evi Nerede? – Caner Şahin Nereli?

Caner Şahin kimdir?, Caner Şahin kaç yaşında?, Caner Şahin evi nerede?, Caner Şahin nerelidir? Caner Şahin ev adresi?, Caner Şahin kaç yaşında?, Caner Şahin nerede oturuyor?, Caner Şahin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Caner Şahin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1992 senesinde doğan Caner Şahin şu an için 29 yaşında ve burcundandır. Caner Şahin doğum yeri ise Eskişehir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Caner Şahin Kimdir?, evi nerede?

2016 senesinde “Babam ve Ailesi” dizisinde Kadir kişiliğini canlandırdı.

Caner Şahin, 1992 senesinde Eskişehir’de doğmuştur. Anne ve babası emekli öğretmen olan Caner Şahin’in 2 erkek kardeşi mevcuttur. Eskişehir’de Fen lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni kazandı. Bir sene hazırlık sınıfını okuduktan sonra birinci sınıfta İstanbul Teknik Üniversitesinde bir tiyatro topluluğuna girdi. İlgisi oyunculuğa kaymaya başlayınca Konservatuvar imtihanlarına girip kazandı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Caner Şahin, eğitim hayatına devam ederken öte yandan da dostları ile beraber Tiyatro Lahza’yı kurdu. Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

2016 senesinde yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı “Babam ve Ailesi” dizisinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sinan Tuzcu birlikte rol almışlardır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün