Biyografi

Caner Toygar Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Caner Toygar kimdir?, Caner Toygar kaç yaşında?, Caner Toygar evi nerede?, Caner Toygar nerelidir? Caner Toygar ev adresi?, Caner Toygar kaç yaşında?, Caner Toygar nerede oturuyor?, Caner Toygar nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Caner Toygar hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 01.Ocak.1980 senesinde doğan Caner Toygar şu an için 41 yaşında ve Oğlak burcundandır. Caner Toygar doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Caner Toygar Kimdir? – Caner Toygar Evi Nerede? – Caner Toygar Nerede Oturuyor?

Caner Toygar Kimdir?, evi nerede?

2003 senesinde ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu.

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur. Annesi babasından ayrıldıktan sonra başka biriyle evlenip çocukları ile birlikte Almanya’ya gitmek zorunda kaldıklarında Caner 5. sınıftaydı. Liseden mezun olduktan sonra eğitim hayatına devam etmedi. 2012 senesinde ağabeyi Tamer Toygar’ı kalp krizi sonucu kaybetti.

2002 senesinde 22 yaşına geldiğinde Almanya’da iken Türkiye’ye gelmek istediği ve evlenmek istediği için internet üzerinden “Biz Evleniyoruz” programına müracaat edip kabul edilince Türkiye‘ye gelmiş.

Caner Toygar, 2003 senesinde ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, gelin adayı Tülin Koca ile yaşadığı aşk olay olmuştu. Caner, aynı senelerda katıldığı canlı yayına giren bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı.

2009 senesinde bir de “Naber Fıstık” adlı müzik albümü çıkarmıştır.

Evlilik programın sonrasında önce oyunculuğu deneyen sonrasında ise Ataşehir’de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkânı açan Caner, beklediği ilgiyi göremeyince yeni bir sektöre yönelerek arkadaşlık sitesi açtı. Hala bekar olan Caner Toygar, yeni evlenecek ya da evlenmiş olan çiftlere bilgi birikimini aktaracak.

2016 senesinde Amasya’da çekilen ve Yaşar Alptekin’in de oynadığı “Lanetli Anahtar” filminde cinlerle arası iyi olan bir adamı oynadı.

30 Ağustos 2016 tarihinden beri yeni sezonda ‘Esra Erol‘da’ programında yer almaya başladı. Yaklaşık 5 aydır, Esra Erol’da eş adayını arayan Caner, “Kabe’de rüyaya yattım onu gördüm” dediği gelin adayının Berke olduğunu herkese ilan etti. Evliliği yılan hikayesine dönen Caner, Berke ile evlenmeye kararlı olduğunu dile getirdi.

31 Mart 2017 tarihinde Caner ve Berke Kentli, Esra Erol‘un sunduğu izdivaç programında canlı yayında evlendi. Daha sonra eşi Berke Kentli, Haziran 2017’de şiddete maruz kaldığını iddia ederek evi terketti. Temmuz 2017’de barıştılar. Ancak barışmalarının hemen sonrasında bir kez daha ayrıldılar ve Berke eylül ayında boşanma kararı aldı. Berke-Caner Toygar çifti içindeki boşanma davası sürüyor.

Caner Toygar, 2 Mayıs 2018 tarihinde, 24 Haziran 2018 seçimleri için AK Parti‘den İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. Ancak listeye giremedi.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Lanetli Anahtar (cinci)(Sinema Filmi)
2009 – Çiçekçi Kız (Bar Koruması) (TV Filmi)
2006 – Taşa Yazılan Aşk (TV Dizisi)
2005 – Kaynana Semira (Caner) (TV Dizisi)

Albümleri :
2009 – Naber Fıstık

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün