Bilgi

Canlı Yayında Şok! Müge Anlı’nın Üzerine Yürüdü!

Canlı Yayında Şok! Müge Anlı’nın Üzerine Yürüdü!, arayışı içine giren okurlarımız için Canlı Yayında Şok! Müge Anlı’nın Üzerine Yürüdü! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Canlı Yayında Şok! Müge Anlı’nın Üzerine Yürüdü! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Canlı Yayında Şok! Müge Anlı’nın Üzerine Yürüdü!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dolandırıcılık olayında iş çığrından çıktı! Dolandırıcı aile Müge Anlı’nın üzerine yürüdü. Hakan Kaya adlı kişi önce Müge Anlı’nın taratf tuttuğunu dile getirdi sonrada üzerine yürüdü.

Müge Anlı’da tatrtışma büyüdü. Dolandırıcı aile Müge Anlı’nın taraf tuttuğunu, hep mağdurlardan yana telefon aldığını iddia etti. Dolandırıcı sahte gelinlere aracılık yapan Özden Kum’un oğlu Hakan Kaya de işin içinde olduğu ortaya çıkınca ailenin oğlu önce Müge Anlı’nın üzerine yürüdü ardından da programı terk etti.

Hakan Kaya adlı kişi Müge Anlı’nın üzerine yürümeye kalktı ve taraf tuttuğunu dile getirdi. Bunun üzerine Müge Anlı “Kimi bağlayın dediniz de bağlamadık? Tabi ki mağdurdan yana bulunacağım.” dedi.

Müge Anlı’daki sahte gelin skandalında olay çıktı.. Müge ANlı programa ara vermek zorunda kaldı.

Müge Anlı çıldırdı!

Torunu anneannesinin dolandırıcı olduğunu açıklayınca Özden’in oğlu çıldırdı ve Müge Anlı’ya taratf tutma dedi. Müge Anlı bunun üzerine sen kimi verdin de bağlamadık? Bu ne pişkinlik? Tabi ki tarafız, mağdurdan tarafız. Ne güzel memleket dolandır sonra da salak olmasalarmış de” dedi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün