Biyografi

Cansu Taşkın Kimdir? Evi Nerede?

Cansu Taşkın Kimdir? – Cansu Taşkın Evi Nerede? – Cansu Taşkın Nereli?

Cansu Taşkın kimdir?, Cansu Taşkın kaç yaşında?, Cansu Taşkın evi nerede?, Cansu Taşkın nerelidir? Cansu Taşkın ev adresi?, Cansu Taşkın kaç yaşında?, Cansu Taşkın nerede oturuyor?, Cansu Taşkın nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Cansu Taşkın hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Kasım.1992 senesinde doğan Cansu Taşkın şu an için 29 yaşında ve Akrep burcundandır. Cansu Taşkın doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Cansu Taşkın Kimdir?, evi nerede?

İnstagram hesabından en ince belli manken olma ünvanını ispatlar nitelikte fotoğraflar yayınlaması ile dikkatleri çekti.

Cansu Taşkın, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olmuştur. İstanbul Beylikdüzü’nde annesi ve kızkardeşi ile birlikte oturmaktadır. Besteci Metin Özülkü dayısıdır.

Vücut ölçüleri 90-58-92 ve boyu 1.84 santimetre olan Cansu Taşkın, 16 yaşında İzmir Fuarı‘nda podyuma çıkarak modellik yapmaya başladı. İlk yarışma deneyimini 17 yaşında dünya modellik yarışmasına katılarak dördüncü seçilerek kazandı. Birçok modacı ile model olarak çalıştı. “Modelliğe İtalya’nın Milano şehrinde devam etmek en büyük hayalim” diyen Cansu Taşkın, Türkiye’de bir çok defileye çıkmıştır.

Cansu Taşkın, 2011 senesinde Best Model Of Turkey müsabakasında dereceye giremeyince isyan ederek ağladı. 2012 senesinde Idol Of Models müsabakasında ikinci oldu.

Cansu Taşkın, 2010 senesinde “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde bir rol alarak oyunculuğa başladı. Dizinin 55. bölümünde Engin Akyürek’in rol aldığı Kerim’in sevgilisi rolünü oynamıştır.

2013 senesinde “Qüfür” adlı sinema filminde Arafat Şavata ile birlikte Cansu Taşkın başrolde oynarken diğer rollerde, Ahmet Nesin, Leyla Bilginel, Ayşen Gruda, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Murat Soydan gibi isimler oynamıştır.

Cansu Taşkın, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına katıldı.

Çekimleri Nevşehir’de yapılan ve 2015 yılı sonlarında başlayan “Cennet Yolu” adlı filmde Ümit Belen, Murat Soydan, Yaşar Alptekin, Engin Çağlar ile beraber rol aldı.

Ekim 2015 ayında ‘Miss Model Of The World’ yarışması için Çin‘e gitti

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Cennet Yolu (Video)
2015 – Bambaşka (Sinema Filmi)
2013 – Qüfür (Fatma) (Sinema Filmi)
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu