Cemil Güneş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Cemil Güneş kimdir?, Cemil Güneş kaç yaşında?, Cemil Güneş evi nerede?, Cemil Güneş nerelidir? Cemil Güneş ev adresi?, Cemil Güneş kaç yaşında?, Cemil Güneş nerede oturuyor?, Cemil Güneş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Cemil Güneş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. senesinde doğan Cemil Güneş şu an için yaşında ve burcundandır. Cemil Güneş doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Hukuk Adamı olarak devam ettirmektedir.

Cemil Güneş Kimdir? – Cemil Güneş Evi Nerede? – Cemil Güneş Nerede Oturuyor?

Cemil Güneş Kimdir?, evi nerede?

Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Cemil Güneş, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesidir.

Cemil Güneş, Kütahya’da doğmuştur. Ankara‘da İkamet etmektedir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Cemil Güneş, Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri olarak Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu’nda alınan kararların hukuka aykırı olup olmadığını, herhangi bir ihlal oluşturup oluşturmadığını denetliyor.

Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Cemil Güneş, 10 Ocak 2020’de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından oluşturulan Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesidir.

2019 Aralık ayında Çin‘de nükseden koronavirüs (Kovid-19) ile birlikte Dünya Sağlık Örgütü böyle bir pandemik hastalığın varlığını ortaya koydu. Daha sonra ise Sağlık Bakanlığı doğru kararlar verebilmek için öğretim üyelerinden oluşan bilim kurulu kurma kararı aldı.

Koronavirüs Bilim Kurulu’nda bulunan bazı isimler şu biçimde:
Prof. Dr. Ateş Kara,
Prof. Dr. Tevfik Özlü,
Prof. Dr. Alpay Azap,
Prof. Dr. Canan Ağalar,
Prof. Dr. Recep Öztürk
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan
Prof. Dr. İlyas Dökmetaş

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker