Diziler

Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir

Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir, Dizi haberleri kategorimizde Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir

Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu kadrosu dizide kim kimdir?.. Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncuları belirlendi. Dizi de kadın başrolü Almila Ada canlandırırken erkek başrolü de Berk Atan oldu. Süreç Filmin yapımcılığını üstüne aldığı dizinin yönetmenliğini Sadullah Ceren üstleniyor.

Cennetin gözyaşları dizisi Atv ekranlarında yayına girecek. Cennetin Gözyaşları dizisi için diğer açıklanan oyuncularda Esra Ronabar, Güler Ökten, Ali İpin..

Dizinin konusu; Cennet annesi aracılığıyla terkedilmiş bir kızdır. Onun bu acı öyküsünün konu alınıyor bu dizide. Cennet gözyaşlarını durduramayan bir kızken erkek başrol oyuncusu olan Berk Atan’la tanıştıktan sonra yaşamı değişir.

Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncusu olan Berk Atan 1991 doğumlu ve İzmirlidir. Daha önce Güneşin Kızları ve Her Şey Yolunda Merkez, Dayan Yüreğim dizilerinde rol almıştır. Berk Atan 2011 Best Model Of Turkey müsabakasında 1. olmuştur. Sonraki sene de dünya çağınca yapılan yarışmada yine 1. olmuştur.

Başrol oyuncusu Almila Ada 1996 doğumludur. Kaderimin Yazıldığı Gün ve Kırgın Çiçekler, Adı Efsane dizilerinde rol almıştır. Cennetin Gözyaşları dizisi bilgileri yeni gelen bilgi ve tüyolarla güncellenmektedir. Yeni sezonda atv ekranlarında çarşamba akşamları yayına girecek olan bu dizi sizce tutar mı? Yoruma yazabilirsiniz.

YENİ GELEN OYUNCULAR: Cennetin Gözyaşları isimli dizinin kadrosuna, önceden Beni Böyle Sev ve Hayat Mucizelere Gebe dizisinde seyrettiğimiz Yusuf Akgün, son kez ‘Yeter’ dizisinde bulunan tecrübeli oyuncu Hazım Körmükçü, Sihirli Annem ve Fatih Harbiye dizilerinden tanıdığımız Süeda Çil, Çiçek Acar ve bir zamanlar podyumların aranan isimlerinden olan eski manken Ebru Destan dahil oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu