Ceren Bektaş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ceren Bektaş kimdir?, Ceren Bektaş kaç yaşında?, Ceren Bektaş evi nerede?, Ceren Bektaş nerelidir? Ceren Bektaş ev adresi?, Ceren Bektaş kaç yaşında?, Ceren Bektaş nerede oturuyor?, Ceren Bektaş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ceren Bektaş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Mart.1980 senesinde doğan Ceren Bektaş şu an için 41 yaşında ve Balık burcundandır. Ceren Bektaş doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SpikerTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Ceren Bektaş Kimdir? – Ceren Bektaş Evi Nerede? – Ceren Bektaş Nerede Oturuyor?

Ceren Bektaş Kimdir?, evi nerede?

Spiker, TV sunucusu, Antropolog

Habertürk televizyon kanalında, Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri içerisinde yayına giren Gün Başlıyor isimli günlük bir programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Ceren Bektaş, 7 Mart 1980 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Ankara Üniversitesi‘nin Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde Paleoantroploji bölümünden mezun olmuştur.

Üniversitede okuduğu Paleoantroploji bölümüyle alakalı gelecek sıkıntıları olduğu düşünen Ceren Bektaş, 18 yaşlarında TV8 de staj yapmaya başladı. Staj esnasında program asistanlığı, montaj, muhabirlik ve seslendirme işleri yaptı. 2 sene boyunca stajını sürdürdü ve öte yandan da eski TRT spikeri İsmet Bayhan‘dan özel diksiyon dersleri aldı.

Ceren Bektaş, Ankara Dialog Anlatım ve İletişim merkezinde Ecder Akışık, Jülide Gülizar, Rahmi Aygün, Aytaç Kardüz, Murat Atak, Cemile Kutgün, Mesut Ertugay eğitim kadrosundan etkili konuşma, spikerlik-sunuculuk dersleri almıştır.

Daha sonra özel bir görüntüleme merkezinde, halkla ilişkiler müdürlüğü yaptı. Tiyatro sanatçısı Mehmet Çepiç’in sunduğu, TRT 1’de yayına giren çocuk programı “Yaz Oyunları”nda yardımcı sunuculuk yaptı.

2004 senesinde işinde uzman olarak KANAL B’de meslek hayatına başladı. KANAL B’de Ana Haber, Öğle Haber Kuşağı (5 buçuk saatlik canlı yayın), Sabah Haberleri, Gece Bülteni sundu. Ceren Bektaş 2007 senesinde kuruluş aşamasında da bulunduğu ATA TV’ye transfer oldu. İki yıl sonra ATA TV iflas edip kapanınca Halk Tv’de çalışmaya başladı.

2009 senesinde Halk TV’den de ayrılarak İpek Medya Grubuna geçmiş ve Kanal Türk‘ün kanalı olan Bugün TV‘de “Bugün Hafta Sonu” isimli programı sunmuştur.

2010 senesinde Bugün Tv’de Cumartesi-Pazar günleri 9-13.00 saatleri arası yayına giren 4 saatlik canlı yayın maratonu “BUGÜN HAFTA SONU” programını hazırlayıp sundu.

Kanal B’de bulunan Hariciye Kliniği, Ata TV’de bulunan Gün izi, Halk Tv’de bulunan diplomaside görünüm, Bugün Tv’de bulunan Bugün Haftasonu ve Son Durak gibi bir çok kanalın programlarında başarıyla sunuculuk görevini üstlenmiştir.

Ceren Bektaş, 2008 senesinde Korhan Gür ile evlenmiş ve bir süre sonra boşanmıştır.

2016 senesinde Habertürk kanalına geçiş yaptı. Habertürk televizyon kanalında, Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri içerisinde yayına giren Gün Başlıyor isimli günlük bir programın sunuculuğunu yaptı. Ayrıca www.kadinmedya.com’da yazılarını yayınlamaktadır.

Ceren Bektaş, İngilizcenin yanısıra, başlangıç düzeysinde İspanyolca biliyor.

İngilizcenin yanısıra, başlangıç düzeysinde İspanyolca biliyor.

Haber dışında bunun bunun yanında, paramotorla uçma, poligonda atış, çarptınız, köpekbalıklarıyla yüzme, dalış, at binme, dans gibi tecrübelerimlerini seyircilerle paylaştığı adrenalin dolu programlar da hazırlayıp sunan Ceren Bektaş, sektöre genç işinde uzmanler yetişmesi adına bir çok eğitim kuruluşu ve diksiyon kurslarında spikerlik ve sunuculuk eğitimi verdi.

Ceren Bektaş, 7 Ocak 2019 tarihinde iş adamı Gökçe Atuk ile evlendi.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker