Biyografi

Chaby Han (Çabi) Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Chaby Han (Çabi) kimdir?, Chaby Han (Çabi) kaç yaşında?, Chaby Han (Çabi) evi nerede?, Chaby Han (Çabi) nerelidir? Chaby Han (Çabi) ev adresi?, Chaby Han (Çabi) kaç yaşında?, Chaby Han (Çabi) nerede oturuyor?, Chaby Han (Çabi) nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Chaby Han (Çabi) hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Haziran.1992 senesinde doğan Chaby Han (Çabi) şu an için 29 yaşında ve İkizler burcundandır. Chaby Han (Çabi) doğum yeri ise Güney Kore olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Chaby Han (Çabi) Kimdir? – Chaby Han (Çabi) Evi Nerede? – Chaby Han (Çabi) Nerede Oturuyor?

Chaby Han (Çabi) Kimdir?, evi nerede?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programındadır.

Chaby Han (Çabi), 15 Haziran 1992 tarihinde Güney Kore’de doğmuştur. İstanbul Zeytinburnu’nda yaşamaktadır.

2007 senesinde babasının işi nedeni ile ailece Türkiye’ye gelip yerleştiler. Türkçeyi çabuk ve iyi öğrensin diye ülkeler arası bir okul yerine Türk okuluna gönderildi. Lise bittikten sonra Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümünde okumuştur.

2007 senesinden beri Türkiye’de yaşayan ve Türkçeye hâkimiyetiyle seyredenleri şaşkına çeviren Chaby Han, bu sıralar birden fazla internet kullanıcısının karşısına çıkıyor. Tekerleme söylüyor, yalnızca ülkemize ait olan ritüelleri biliyor, hatta Türkçe beste bile yapıyor. Chaby Han, Türkçe yaptığı videolarla internette fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Youtube kanalındaki abone sayısı 30 iken, 2 haftadan az bir sürede 8 bin kişiyi aştı. Ayrıca Chaby Han (Çabi), tam bir Müslüm Gürses hayranıdır.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de yaşamını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

2017 senesinde yönetmenliğini Can Ulkay‘ın, senaristliğini ise Yiğit Güralp‘in yaptığı Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı savaş filmi “Ayla: The Daughter of War” da Astsb. Süleyman’ın gençliğini İsmail Hacıoğlu canlandırırken yaşlılık halini Çetin Tekindor canlandırmıştır. 1950 senesinde başlayan Kore Savaşı esnasında yaşanan gerçek bir hikayeden bir araya getirilen filmde diğer rollerde ise Taner Birsel, Ali Atay, Meral Çetinkaya, Duygu Yetiş, Murat Yıldırım, Büşra Develi, Erkan Petekkaya, Esra Dermancıoğlu, Damla Sönmez, Altan Erkekli, Sinem Öztürk, Chaby Han (Çabi), Nilgün Kasapbaşoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Caner Kurtaran, Kim Seol, Kyung-jin Lee gibi oyuncular rol aldı. Filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı.

Chaby Han (Çabi), 2019 senesinden beri YouTube üzerinden ‘3Y1T’ (3 Yabancı 1 Türk) adlı bir program yapmaktadır.

2020 senesinde, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu “Menajerimi Ara” adlı dizide konuk oyuncu olarak yer aldı.

1 Ocak 2021‘de yayına başlayacak olan Acun Ilıcalı‘nın yeni projesi EXXEN’de yayına girecek olan “Buraların Yabacısıyız” gezi programında Joel Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery ile beraber kamera karşısına geçecek. Kahkahalarla dolu olacak bu şov, dörtlünün şehir şehir dolaşıp farklı kültürleri tatmalarını konu alacak.

Chaby Han (Çabi), bir Tük ile evlidir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2021 – Buraların Yabacısıyız (gezi programı)
2020 – Menajerimi Ara (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2020 – Tutunamayanlar (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2017 – Ayla: The Daughter of War (Sung Joon) (Sinema Filmi)
2016 – Kertenkele Yeniden Doğuş (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün