Anlamlı Sözler

Çığlık İle İlgili Sözler, Çığlık İle İlgili Sözler kısa

Sayfa İçeriği: Çığlık İle İlgili Sözler Kısa, Çığlık Atmak İle İlgili Sözler, Sessiz Çığlık İle İlgili Güzel Sözler, Çığlık İle İlgili Özlü Sözler, Çığlık İle İlgili Sözler Facebook

Bu güzel sayfada sizler için çığlık ile alakalı söylenmiş en güzel sözleri bir araya getirdik. Sayfadaki çığlık ile alakalı anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

ÇIĞLIK İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

Manşet: Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.


Vazgeçmek kolay olsaydı, bu çığlık bu kadar iç acıtmazdı.

Özlemek o zaman bir çığlık olabilir belki, bir çığlık. Ahmet Telli

Bir çığlıktı yalnızlığım hepiniz sağırdınız. Kahraman Tazeoğlu

Yalnız çığlık yaşatır insanı; coşku gerçek yerini tutar. Albert Camus

Sen içimde aşk çığlığısın sen benim vazgeçilmezimsin bir tanem.

Bazen yüreğinin sessiz çığlığını duymak için susmak gerekir can. Sufi Can

Sustukça birikiyor içimde kelimeler, çığlık çığlığa söyleyemediklerim.

Şart mı dudaklarımla kal demem, gözlerim çığlık çığlığa gitme diye haykırırken.

Sen sevgiye hasret çığlıkları ile yanıyordun, ben sana en derin okyanus.

Çünkü müzik, atamadığımız çığlıklar, söyleyemediğimiz sözler, anlatamadığımız şeylerdi.

Martılar çığlık çığlığa, diyor ki dön sarıl ona. Çok geç olmadan dön bu yollardan.

Dertlerim deniz misali durgun ve sessiz, her sessizliği acılar içinde boğuyor nefesimi ve her nefesimde çığlıklarım yükseliyor sensizliğe.

Ilık tebessümler vaktine beş kala solan, kahkahalar gibiyim. Kahraman Tazeoğlu

İnsan en cesur hayvandır; cesaretiyle yenmiştir her hayvanı zafer çığlıklarıyla yenmiştir her acıyı; ama insanın acısı en derin acıdır. Friedrich Nietzsche

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim.

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna. Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için. Friedrich Nietzsche

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim.

Nedir bir şair? İç çekmelerini ve çığlıklarını güzel bir müziğe dönüştüren dudaklara sahip olan, fakat ruhunda gizli acılar barındıran mutsuz bir insan. Soren Kierkegaard

Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi ellerin bir martı, telaşlı ve ürkek ellerin fırtınada çırpınan bir beyaz yelken.

Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha, gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

Attığın adımlar kısalır, düşünceler kısırlaşır, hayaller ufalıp zaman darlaşır, uykuların bölünür bir çığlıkla, dayanmak zor olur başkalarına, sadece o vardır yalnızlığında.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda, çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde, kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde bir senin gülüşünle gelirim kendime büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Düşlerin parlayıp söndüğü yerde, pekguzelsozler.com buluşmak seninle bir akşamüstü, umarsız şarkılar, dudağımda bir yarım ezgi, sığınmak gözlerine, sığınmak bir akşamüstü. Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi.

Ben, Leyla’nın nazik elleriyle koyduğu denkler arasına katışıp giderken, yazık ki o hiç duymadı çığlıklarımı. İlk ayrılığı ve ilk acıyı bu yolculukta öğrendim. Yaprak yaprak aşk, tomar tomar hasret taşıyordum içimde. İskender Pala

Kadın susarak gider. Eğer bir kadın şikayet ediyorsa, erkek bilmelidir ki, o ilişkiden hala ümidi vardır kadının. Ne zaman ümidini o ilişkiden kestiyse, o zaman sevgisi de yara almış demektir. Bir kadının çığlıklarından, kavgalarından korkmamak gerekir, çünkü kadının gidişi sessiz ve asildir. Cemal Süreya

İlginizi Çekebilir!

  • Aşk SözleriAşk Sözleri
  • Aşk SözleriAğır Sözler
  • Aşk SözleriSevgi Sözleri
  • Aşk SözleriAnlamlı Sözler
  • Aşk SözleriMevlana Sözleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu