Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu Oyuncuları 2017-18 Sezonu Kanal D de

Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu Oyuncuları 2017-18 Sezonu Kanal D de, Dizi haberleri kategorimizde Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu Oyuncuları 2017-18 Sezonu Kanal D de ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu Oyuncuları 2017-18 Sezonu Kanal D de sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu Oyuncuları 2017-18 Sezonu Kanal D de

Efsane haline gelmiş dizilerden birisi olan Çocuklar Duymasın Yeni Kadrosu ve Oyuncuları ile 2017-18 Sezonu Kanal D de yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında yeni oyuncuları ile yayına girecek olan senelerın efsane dizisi Çocuklar Duymasın Temmuz 2017 de ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor Kanal D de.

İlk olarak Atv ekranlarında başlayan ve Haluk kişiliğini canlandıran Tamer Karadağlının çok sevilip tutulduğu, evdeki çocuklardan Furkan kişiliğinin bi hayli iyi performans gösterdiğini, adeta evlerimize şenlik olduğunu daha dün gibi hatırlıyoruz. Sonra biraz ara verip Fox tv de yeni bölümleri ekrana gelen dizi kısa süre sonra reytingleri düştüğü için sona ermişti.

Şu aralar evin çocuklarından Duygu dünya evine girmiş yer alıyor. Dizinin başladığı senelerda ufak bir kız çocuğu idi. Furkan ise Survivor müsabakasında boy gösteriyor. Pınar Altuğ ramazan dolayısı ile bir programda yemek tarifleri ve güncel işler üzerine program yaparken Tamer Karadağlı ise en son süpertürk filminde boy göstermişti.

Yapımcılığını Mint Yapımın yani Birol Güven’in üstüne aldığı dizinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak kadrosu da ağır ağır netleşmeye başladı. Yeni Sezon Çocuklar Duymasın kadrosunda başrol oyuncuları Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı‘nın kesinlikle bulunacağı, Furkan Kızılayın Survivor ardından anlaşma yapacağı, Duygu kişiliğinin ise düğün ardından yeniden ekibe dahil bulunacağı kesin gibi.

Layt Selami olarak anılan kişiliğin de vazgeçilmez olduğunu söylemekte yarar var. Emine kişiliğindeki evin hizmetçisi de olmazsa olmazlardan. Bakalım Kanal D ekranlarında nasıl bir Çocuklar Duymasın izleyeceğiz. Yeni 2017-2018 Sezonunda Dizi ile alakalı yeni gelişmeler önümüzdeki günlerde kesinlikle belli olacak.

Çocuklar Duymasın 2017 Temmuz‘da Kanal D’de olacak Sizce nasıl bir dizi olur? Çocuklar Duymasın Yeni Sezonu ile beğenilir mi tutar mı sizce Kanal D de. Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Bilgiler ve fragman geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

Eren Aksu Dizide (Beton ORÇUN) rolünde oynuyor.

Öykü Güven dizide (Merve) isminde.  Merve TEOG sınavına hazırlanıyor.

Melek ŞAHİN dizide (Oksijen Hayriye) rolünde nefes terapisti:

YENİ OYUNCU 5 AĞUSTOS 2017: ”Çocuklar Duymasın”a sürpriz konuk!

Yapımcılığını Mint Yapım – Birol Güven’in üstüne aldığı dizinin kadrosunda bulunan Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan’ın olduğu diziye Pınar Altuğ’un kızı Su Atacan konuk olacak. Dizide kendi yaptığı bilezikleri satarak sokak hayvanlarına yardım eden bir çocuğu canlandıran Su Atacan çekimlere de büyük renk kattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu