Fragmanlar

Çukur 116.Bölüm Fragmanı izle

Çukur 116.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Çukur bu hafta yayına girecek mı?

Çukur 116.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Çukur dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 15 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşacak.

Bir süre etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değişmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri senelerda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçecek. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları yavaş yavaş ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşısında olanlar içindeki fark da belirgin bir şekilde görülecek. Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması merakla beklenecek.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/KPg1OOTAmMg” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün