Fragmanlar

Çukur 117.Bölüm 2. Fragmanı izle

Çukur 117.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Çukur bu hafta yayına girecek mı?

Çukur 117.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Çukur dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 22 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu tercih ederek herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, yaşamını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/LiOVZ9z139Q” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün