Bilgi

Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 Çukur Son bölüm Puhutv (Çukur 4. sezon 34. bölüm izle)

Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 Çukur Son bölüm Puhutv (Çukur 4. sezon 34. bölüm izle), arayışı içine giren okurlarımız için Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 Çukur Son bölüm Puhutv (Çukur 4. sezon 34. bölüm izle) ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 Çukur Son bölüm Puhutv (Çukur 4. sezon 34. bölüm izle) sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 Çukur Son bölüm Puhutv (Çukur 4. sezon 34. bölüm izle)

Çukur 126. bölüm izle! 26 Nisan 2021 Çukur son bölüm izle! Yayına girdiği her hafta reyting rekorları kıran Çukur 4. sezon 34. bölüm izle. Çukur 126. bölüm tamamı izle! Çukur son bölüm izle! Çukur 4. sezon 34. bölüm puhutv izle! Çukur Emmi vedası şok etti!

Çukur 126. bölüm izle 26 Nisan 2021 

Show TV reyting birincisi dizisi Çukur 126. bölüm izle yayınıyla ekranlara geldi! Çukur 26 Nisan 2021 son bölüm izle! Çukur yeni bölüm izle. 26 Nisan 2021 Çukur 4. sezon 34. bölüm tamamı izle! Çukur son bölüm izle!

Çukur 4. sezon 34. bölüm tamamı puhutv izle!

Show TV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Çukur’da sıra sıra finale yaklaşılıyor! Çukur dizisinin 26 Nisan Pazartesi akşamı yayına giren 126. bölümünde heyecan yine doruktaydı! Diziseverler, büyük bir merakla Çukur 126. bölümü ekranlara kilitlenerek seyrettiler. Çukur 126. bölümde neler oldu? Maskeli sonunda Yamaç’ın şovuna katıldı! Yamaç, Maskeli’Yi öldürdü mü? Maskeli kim çıktı? Diziseverler an itibariyle Show TV ekranlarında sona eren Çukur 26 Nisan Son bölümün ardından araştırmalara başladılar. Çukur 26 Nisan Pazartesi son bölüm izle, Çukur 126. bölüm izle seçenekleri ile birlikte tüm detaylar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Çukur Emmi öldü!

Show TV popüler dizisi Çukur 26 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelen bölümde Emmi öldü! Çukur Emmi vedası herkesi üzdü! Çukur 126. bölüm tek parça izle yayını sizlerle!

Ekranların beğenilerek takip edilen dizisi Çukur bu akşam Show TV’de yeni bölümü ile seyirci karşısına geçti. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur, bu akşam 126. bölümüyle ekranlara geldi. Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş gibi mühim oyuncuların oynadığı dizide bu akşam heyecanlı sahneler yaşandı.

Vartolu’nun son hamlesi ile silahları kaybeden Yamaç harekete geçmeye başladı. Amca’nın verdiği emirle Emmi’nin peşine takılan maskelinin saldırısı nefesleri kesti. Çukur 126. yeni bölümüyle bu akşam Show TV’de seyircisiyle buluştu. Seyircilerin yakında zamandan takip ettiği ve her bölümünü tutkuyla seyrettiği Çukur dizisi bu akşam yayına girdiği 126. bölümüyle de seyircilerin beğenisini toplamayı başardı. Yönetmeniğini Sinan Öztürk’ün üstüne aldığı dizinin konusunu ise Gökhan Horzum üstlendi.

Çukur 126. Bölüm İzle

Çukur 126. yeni bölümüyle bu akşam seyirci karşısına geçti. Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil’in üstüne aldığı Çukur dizisinin son bölümünde Amca’nın gücünü azaltmak için savaşan ve harekete geçen Yamaç, Vartolu’nun akıl dolu oyunlarıyla neye uğradığını şaşırır. Efsun ile Sultan içindeki gerilim sürerken, Yamaç ve Efsun’un gündemleri aldıkları yeni bir haberle tamamen değişir. Karaca’nın vefatını örtbas etmek için çaba sarfeden Amca, Karaca’nın kendiliğinden gittiğine dair aileyi ikna etmek için uğraşır. Oynadığı son koz ile zafere eriştiğini düşünen Kulkan, hiç beklemediği bir düşman ile yüz yüze gelir ve bu karşılaşma seyircileri ekranları başında adeta heyecanlandırır.

Vartolu’nun oynadığı son hamle ile silahlarını tamamen kaybeden Yamaç, hemen harekete geçme kararı alır. Amca’nın emriyle maskeli artık Emmi’nin peşine düşmüştür. Zehirlenen Yasmin ölümle burun buruna gelirken Akın ise Amca ile yüzleşir. Yamaç, Emmi’nin başına gelenlerin ardından Çukur’a ağır bir ders vermeyi amaçlar. Amca, kuracağı yeni oyun ile Vartolu ile Yamaç’ın içindeki tüm bağları koparmak ister. Yamaç, sevdiklerini korumak için akıl almaz bir plan hazırlar ve bu planda bir kişiden daha intikamını almak ister.

Çukur 26 Nisan Pazartesi Son Bölüm İzle

Amca ise kurduğu yeni tuzakla sürpriz bir ismin daha sonunu getirmeye hazırlanır. Akın ile Amca’nın içindeki heyecan ve gerilim dolu dakikaların meydana geldiği bu esnalarda Yasmin’in sağlık durumu ciddiyetini korur. Maskeli gizemli adam bu kez Emmi’ye saldırı gerçekleştirirken Aliço’dan Emmi’nin yaşadıklarını öğrenen Yamaç bir an önce harekete geçer. 

Maskeli Adam ile Yamaç’In aksiyon ve gerilim dolu rövanşı Çukur’a damgasını vuran gelişmelerden olur. Yamaç her yerde Emmi’yi bulmaya çalışırken, Amca ile Emmi içinde nefesleri kesen dakikalar yaşanır. Emmi’yi katletmek isteyen Cumali Amca’nın silahını ateşlediği anda “Yamaç Emmi’yi Kurtarabilecek mi?” sualinin yanıtı ise seyircileri bi hayli meraklandırıyor.

Çukur 127. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Bu akşam saat 20.00’de 126. yeni bölümüyle ekranlara gelen Çukur dizisinin sona ermesinin ardından diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler gelecek hafta dizide neler yaşanacağını merak etmeye başladı. Dizinin sona ermesinin ardından gelecek haftaya yönelik araştırmalar yapan seyirciler Çukur 127. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusuna yanıt arıyor. Lakin halen 127. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayına girdiğinda sizlerle sunacağız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün